Türkiye'de Bir İlk! Başkentten Çıkan Müzik Bir Başka Oluyor Diyoruz Hep Haklı Çıkıyoruz! Daydreamers&Nonsmokers ile Tanışın.
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ipekindahaus
   https://www.youtube.com/watch?v=DIBIljGwTcA&ab_channel=TheMaze
   Wake Up By The Moon
   Çıkış teklileri ‘The Heat’ ile ortak kariyerlerine güçlü başlayan ve şimdiden kendinden söz ettirmeye başarmış Ankara çıkışlı Türk R&B/Rap ikilisi Daydreamers & Nonsmokers ülkemiz müziğine özgünlükleri ve kaliteleriyle umut veriyor. The SCND sahne adıyla tanınan Ege Peşkircioğlu, geçtiğimiz aylarda çıkardığı “A Place for No Angel” adlı teklisiyle müzikseverlerle buluşmuştu. Ankara’nın Hip-Hop sahnesinden tanıdığımız genç sanatçı Da’Hakan, veya gerçek adıyla Onat Yiğit ise, yakın zamanda çıkardığı “Yitip Gittik” isimli teklisiyle dikkatleri üzerine çekti. Sözü, müziği ve klibin yönetmenliğini kendileri üstlenen bağımsız ikili, ‘The Heat’ adlı sakin ve hipnotize edici çıkış parçalarını sosyal medyalarından duyurmuş ve tüm dijital platformlarda yayınlamışlardı. ‘The Heat’ ve sonrasındaki aylarda ‘Dance for the Money’ ve ‘Daydreamers’ teklilerini yayınlamış ve kendilerinden söz ettirmiş Ankara çıkışlı Türk R&B/Rap ikilisi Daydreamers & Nonsmokers çıkardıkları muazzam albümleriyle kulak ve göz ziyafeti vermeye devam ediyorlar.
    kalpci
    Güzel, tınılarda güzel, kıyas yapacağımız bölge Avrupa - Amerika ise daha çok yolları var. Düzeltme; Rnb&Rap grubu değil. Retro/Vintage 80’ler pop, britpop Grup tanıdıksa söyleyin düzeltsinler
     gregory_
     bana göre degil bu
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.