Türk'ün Türkten Başka Dostu Yok Mudur?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   utumasasiilekayanadam
   Kesinlikle yoktur
    dr-zet
    Türk, Türkle dost mu ki?
     aleladefani
     Faşistlik diyen olmuş,başka bir şey diyen olmuş şunu unutmayın devletler arası ilişkiler siyaset temellidir siyaset ise çıkar işidir yani demem o ki bugün bize yardım eden bir ülke varsa altında ya kendi çıkarı vardır yada tarihte ödemesi gereken borç vardır,kimse kimsenin babasının oğlu değil bugün Türkiyede bir savaş çıkacak olsa hiç bir yabancı devlet kendine çıkar sağlamayacağı sürece size yardım etmez ,zaten neden etsin ki?Türkün Türkten başka dostu yoktur bizler dünyanın dört bir yanına yayılmış bir milletiz,malesef asimile olup benliklerini kaybeden soydaşlarımız var lakin umudumuz elde edilen tarihi kaynaklarla benliklerini tekrardan hatırlamalarıdır.. bizim gayemiz büyük bir Türk milletlerini bir çatı altında toplayarak Turan'ı kurmaktır bu emelimiz gerçekleştiği takdirde yalandan siyasi dostlara ihtiyacımız kalmayacaktır..
      baymayanbayan
      Kim dost cin mi amerika mi rusya mi araplar mi. Dost gibi gorunenler iyi gun dostu olur olsa olsa onlardan
       caffeinerboy
       Olayın Irk olmadığını anlamanız açısından madde madde söyleyelim. Kurtuluş savaşı esnasinda Pakistan ve Hindistan maddi yardımda bulunmuştur ve bu yardimlarin İş bankasının kurulmasında da payı vardir. Alpaslan Türkeş Cezayire gizlice silah yardımı yapmıştır.Bilmiyorsaniz Cezayirde yaşayanlar Arap ve beriberi kavimlerinden gelen insanlardır.(Eskiden bizim toprağımızdı diyerek arka planını bilmiyorum detayını aciklamiyordu.) Türkiye'deki şanlı (!) darbeleri yapanlar da Türk insanidir.(Bkz.Kenan Evren,Cemal Gürsel) Şehit Komiserimiz Fethi Sekin de Kürt kokenliydi. Boraltan köprüsü olayında(1945) ülkemize sığınan azerileri SSCBye teslim eden ve kursuna dizilmesine göz yuman ülke de maalesef bizdik. Sag sol kavgalarında yine birbirlerinin canlarını alanlar da Türktü . Bunlari bilin istedim mevzu ırk değil vatan bilinci ve haysiyettir.Biz bize yeteriz dost olarak da düşman olarak da. Edit : Çerkes kokenliyim.
        steteskop.gel
        Yoktur. Var gibi gözükenlerin hepsi türklerden haz etmiyor. Bizi bizden başka kimse düşünmez,önemsemez .bu yüzden bağlarımızı koparmayalım, ayrım yapmayalım. 🤗
         transylvania
         Faşistlikten başka bişi değil . Ülkelerin çıkarları olabilir ama o ülkede yaşayanların dünyanın sadece 80 milyonuyla bir DERDİ OLAMAZ !. Sanırım bunlar biraz Ahaber etkileri az izleyin azzz .
          thetalentedmrripley
          Devlet dediğin kalbi olan bi organizma değil ki dostluğu olsun. O günkü koşullarda menfaatinin gerekleri doğrultusunda başka ülkelerle dostane ilişkiler kurar, yarın bi bakmışsın savaşıyorlar. Bu durum her ülke için geçerlidir. Ona bakarsan Alman'ın Alman'dan, Yunan'ın Yunan'dan başka dostu yoktur. Ama konu insan ise Türk'ün Türk'ten başka dostu olur hem de çok güzel olur. Şahsen benim çok kral dostluklarım oldu ve yıllardır da irtibatı koparmayız.
           nobody1
           Fake dostlar var tabii...
            lusnika
            Türk'ün Türk'ten başka dostu elbette ki vardır. Türk'ün Türk'e dost olmadığı da zaman zaman görülür. Toprak toprağı gubette s*kermiş diye de bir özlü sözümüz mevcuttur.
             mevsimlerden-sonbahar61
             Öyle gözüküyor
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.