Türk Kızlarının İç Çamaşırı Giymeyi Bilmemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   Acınası bir durumdur. Pazardan aldıkları sacma salak leopar desenli sutyen'i giyen var, hala utanmadan bu yuzyilda kulot giyen'i var, birbirine uymayan renkleri kullanan var, var allah var. Bustiyer kulturu falan da yok zaten. Ne olacak lan bu kezocanlarin hali bilmiyorum. Yazik. Siz anca alttan citcitli badi giyin emi amq. Edit: kezbanlar çıldırmış ahahhahaha
    asit
    ..... Dedi kendi götüne seher yıldızı baksır giyen garavel.
     sunshinelarim
     Calvin Klein modelleri olmasa boxerı nasıl giyeceğini bilmeyen, koyu mavi, koyu yeşil renkli yeşilçam külotları giyen malafatını daha fazla belli etsin diye donunu ağzına kadar çeken kişilerin kadınların giyimine, iç giyimine laf ediyor olması ne kadar da absürd. Çıtçıtlı badi diyerek yazdığın şeyin çoğu mayodan farksız olduğu ve adının da "zıbın" olduğunu dahi bilemeyecek sonradan görme modern olmaya çalışan bir andaval olduğun o kadar belli ki. Sizin sikinizin üşütmesi çok önemli değil ancak bizim rahmimizi üşütmememiz gerekli. Yalnız çocuk yapmak amaçlı olarak da değil. Rahim sağlığımız bozulursa tüm vücudumuzun dengesi bozulur. Zıbın tarzı şeyler de özellikle şort giydiğimiz zamanlarda sürekli göbeğimizin açılmasını engelliyor. Her kadın aynı hassasiyeti göstermek zorunda değil ama hiçbir boku bilmeyen sizin gibi erkekler bunlara laf etme hakkına sahip değilsiniz. Hayatın boyunca, tek vasfı işemek ve bir yerlere sıçratmak olan malafatını alıp bu başlıktan uzaklaş. İstediğim desenli sütyeni giyer istediğim biçimde külot kullanırım. Hatta sütyen kullanmayı da bıraktım sayılır. Genç yaşta kambur kalmak istemeyen her kadın gibi. Şimdi siktir olup "seni tercih etmeyecek olan" kadınların külot giymesini ağlayarak günlüğüne yazabilirsin.
      gamze-canc
      Kendi iç giyim tarzını atta görelim kendimizi savunduğumuza değecekmi O beyni al götüne monte et kafandaki çalışmıyor belki ordaki çalışır
       tsukyomi
       İnsanın içini titreten iç çamaşırları giyenler var da, sana gelmez işte. Niye harcasın ki eforunu, kıyafetlerini boş tenekeye?
        agac-ceviz
        Ulan kicina alacak don paran varmı acaba trollmus troll çıplak abahsh
         me_out_bye
         Sanki aq Türk erkekleri müthiş iç giyimler giyiyorda kızlarını itham ediyoz.
          ozymandiase
          Derdini öpeyim emojisi olsun diyenler favlarsa sevinirim
           sairsel
           Şu çevreni değiştir artık sende avam yerlerde takılma sosyetik ol biraz 🙂
            catherine-earnshaw
            Donunu yıkamaktan aciz bir adet Türk erkeğine dert olmuş yine bir şeyler.
             patronicee
             Hayatım boyunca çıtçıtlı badi giymiş bi insan değilim. Yaşadığım şehirde iç çamaşırı alabileceğim bi pazar yok. Ucuz çamaşır terle temas edince kanser veya ileri derecede enfeksiyon sebebidir. Sıkı giyersen kist veya kısırlığa davetiye çıkarırsın. Bazı konularda sadece zevkli değil bilinçli de olmak lazım.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.