Türk Kızlarına İltifat Edilmemesi Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   'garavel abi kıza iltifat ediyorum acayip şımarıyor', 'garavel ben kıza iltifat ettim kız benden soğudu' gibi cümleler ile dolup taştı mesaj kutum. Ve artık bu konuya bir açıklık getirip sizleri bilgilendirmek ve daha fazla türk abaza erkeklerinin canının yanmasını önlemek için bu başlığı açtım. Altta yazacaklarımı güzel okuyup iyi hazmedin! Bir kızla tanışırken veya birbirini tanımanın ilk etaplarında kesinlikle iltifat edilmemesi gerekiyor. Türk kızlarından bahsediyorum tabii. Bir Türk kızıyla tanışıyor olsanız veya her anlamda o kızla ilişki kurabilecek potansiyeliniz fazlasıyla olsa bile güzelliğini övücü bir iltifat ederseniz her şeyi büyük oranda baştan bitirmişsiniz demektir. Onu saniyeler içerisinde şımartır, çok değerli olduğunu düşündürür ve kapsama alanı dışından çıkarsınız. Türk kızlarına taviz vermemek, onlara istedikleri fakat kesinlikle hak etmedikleri büyük ilgiyi göstermemek her zaman için sizi bir adım önde tutar. Yabancı kızlar için geçerli değildir. Medeniyet içerisinde yaşamış yabancı bir kıza iltifat etmek onu gerçek anlamda mutlu eder ve ilgisini çeker, değerinizi artırır. İşte Türkiye'de bu durum tam tersidir.
    catherine-earnshaw
    E tabii, bu kafayla napsın zaten seni Türk kızı? Size Rus bakar ancak, o da paranız bitene kadar. Durup dururken edilen iltifat şüphe uyandırabilir ayrıca. İltifatın da bir sınırı var. Yeni yeni tanımaya başladığımız biri "güllaç gibi hatunsun auvuv" diye sulansa tekmeyi vururuz doğal olarak. Tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki Türk erkeği iltifatı onların hoşuna gittiğimiz için değil, belli bir amacı olduğu için ediyor. Cinselliktir, nude'dur bunlar için. Bazısı takıyor hatta kafayı. Belki de birçoğumuz bu yüzden iltifatlar duyunca selamı sabahı kesiyor. Ruh hastası var, sapığı var. Rus kızları gibi 13 yaşında flört etmeye başlamadığımız için iyi/kötü erkeği en başta anlayacak kadar profesyonelleşemedik maalesef.
     amira
     bulmuşsun tabi rusu salla türk kızlarına
      sairsel
      Bu durum iltifat edenle doğrudan âlâkalıdır. Kişinin sevdiği bir insan iltifat ediyorsa hoşuna gidiyor öbür türlü yersiz ve tatsız oluyor.
       patronicee
       Özgüveni yüksek kadınlar iltifata yalnızca gülerler.
        heygidigocadunya00
        Kızların çok da iltifata ihtiyacı yok aslında. Saygı ve nezaketi bozmayıp güven vermek ve ona özel olduğunu hissettirmek yeterince mutlu eder :)
         tsukyomi
         %10 Türk genim bunu inatla reddediyor. İltifata ihtiyacım olmadı, malzeme belli çünkü. Ne dense boş iltifat olur. İltifattan ziyade iyi muhabbet kurmaya çalışın yeter.
          gundemss
          Genelleme yapmamak lazım ya ben çok rahatsız olurum mesela. Bir de çok samimiyetsiz gelir kim olursa olsun şov gibi sanki
           kanadadabiryusuf0
           keske türk sevgilim olsaydı... genetiklerini çözebilirdim belki
            monaiman
            Bana edebilirsin beybi ben şımarmam <3
             proffreufd
             Ben mesela iltifata boğmaya çok severim,hiçte kötü geri dönüş almadım,hatta ilk mesajımda ''Yalıym mi'' Diye mesaj atmışlığım bile var,böyle şeylere hiiiçç takılamam bro
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.