Türk Kızlarına İltifat Edilmemesi Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   'garavel abi kıza iltifat ediyorum acayip şımarıyor', 'garavel ben kıza iltifat ettim kız benden soğudu' gibi cümleler ile dolup taştı mesaj kutum. Ve artık bu konuya bir açıklık getirip sizleri bilgilendirmek ve daha fazla türk abaza erkeklerinin canının yanmasını önlemek için bu başlığı açtım. Altta yazacaklarımı güzel okuyup iyi hazmedin! Bir kızla tanışırken veya birbirini tanımanın ilk etaplarında kesinlikle iltifat edilmemesi gerekiyor. Türk kızlarından bahsediyorum tabii. Bir Türk kızıyla tanışıyor olsanız veya her anlamda o kızla ilişki kurabilecek potansiyeliniz fazlasıyla olsa bile güzelliğini övücü bir iltifat ederseniz her şeyi büyük oranda baştan bitirmişsiniz demektir. Onu saniyeler içerisinde şımartır, çok değerli olduğunu düşündürür ve kapsama alanı dışından çıkarsınız. Türk kızlarına taviz vermemek, onlara istedikleri fakat kesinlikle hak etmedikleri büyük ilgiyi göstermemek her zaman için sizi bir adım önde tutar. Yabancı kızlar için geçerli değildir. Medeniyet içerisinde yaşamış yabancı bir kıza iltifat etmek onu gerçek anlamda mutlu eder ve ilgisini çeker, değerinizi artırır. İşte Türkiye'de bu durum tam tersidir.
    imcherry_
    Türk kızı değilim ama hâlâ iltifat edenim yok...
     amira
     bulmuşsun tabi rusu salla türk kızlarına
      tsukyomi
      %10 Türk genim bunu inatla reddediyor. İltifata ihtiyacım olmadı, malzeme belli çünkü. Ne dense boş iltifat olur. İltifattan ziyade iyi muhabbet kurmaya çalışın yeter.
       patronicee
       Özgüveni yüksek kadınlar iltifata yalnızca gülerler.
        eo110
        İltifat etmeyi severim ve ters tepmeyecek kişileri seçmeye çalışırım. Buradan da bir arkadaşa etmiştim gayet hoş karşılamıştı sağolsun.
         monaiman
         Bana edebilirsin beybi ben şımarmam <3
          sairsel
          Bu durum iltifat edenle doğrudan âlâkalıdır. Kişinin sevdiği bir insan iltifat ediyorsa hoşuna gidiyor öbür türlü yersiz ve tatsız oluyor.
           kanadadabiryusuf0
           keske türk sevgilim olsaydı... genetiklerini çözebilirdim belki
            me_out_bye
            Şımaracak olan etmesende şımarır. Biraz ettiğin kişi ile alakalı. Çok kibar efendi utangaç kızlar var ve güzeller. Güzel olsuduğunu söylersende şımarmaz tam tersi utanırlar konuyu kapatmak ister. Teşekkür eder kaçar. Hafif kaşarımsılık varsa şımarır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.