Türk Kızının Genel Olarak Spor Yapmaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Türk kadınında da erkeğinde de böyle bir şey var eve gidince bir ayakları uzatıp yatma isteği. Aslına bakarsan ayaklarımız da bu yüzden çok güzel. Kültürel kod, çevresel faktör doğru pek sporsever insanlar değiliz.
    mrsnl33
    Kızlardan sana ne? Git efendi gibi sporunu yap
     kalpci
     MENEKŞE KOKAN KADINLAR EDİNDİLER PARAYLAN BİRBİRİNDEN GÜZELLER UCUBELER -UCUBELER-
      alfawolf58
      Dışarıya çıkıp bakarsan erkeklerin de çoğunluğunun spor yapmadığını görebilirsin dostum. Kadınlar daha az mı yapıyor, doğru bir tez olabilir ama kendi bilecekleri iş :D
       me_out_bye
       Rahat etmeyeceklerini bildikleri için gitmezler. Ne yapacaklar 288282 erkeğin içinde. Genelde yürüyüş yaparken görebilirsin ya da evde bişeler yapmaya çalışırlar ne yapsınlar.
        patiklipengui
        Kozmetik sektöründe de sizi göremiyoruz.
         eliff04
         Çünkü spor salonundaki erkekler sürekli kızları inceliyor. Ben squat çekerken popoma dik dik bakan erkeklerle aynı yerde spor yapmak hoşuma gitmiyor. O yüzden sadece kadınlara özel olan bir spor salonuna gidiyorum.
          kib
          sadece görünüşü ve kas kütle artışı için spor salonuna giden erkeklerlin sayıca fazla olmasıyla aynı sebeptendir. türk alt kültüründe bedensel özsaygı kendine ve bedenine iyi bakma üzerine değil; hayatını ve bedenini başkaları için yıpratma, feda etme üzerine kuruludur. ayrıca spor kültürünün yaygınlaşması için sanayileşmiş, sanatı benimseyen toplumlara ihtiyaç vardır. dolayısıyla kafasıyla götünü aynı havluya silen abazan kel orangutanlara müstahak olan, kendisi gibi götlü göbekli kıllı tüylü kezbanlardır.
           tsukyomi
           Türk kültürünü ve Türk kültüründe kadının yerini incele, sonra kendi açtığın başlığa bir bak, cevabı bulacaksın.
            bukafelos
            Sadece Spor yapmak istemesinden dolayı spor salonlarına gidemiyor olabilir. Zira çok net görüldüğü üzere, çoğu erkek spor yapmak için spor salonuna gitmiyor. Erkeklere kızmıyorum, çocuklar ne yapsın, ben bu kadar seks sevipte sevmiyormuş gibi davranan bir ülke görmedim. Türkiye de kadın olmak durumu işte, Türkiye de erkek olmakta zor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.