Türk Kadınlarının Yabancı Damat Merakı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   blacksabahattin
   Dün bir sosyal deney yaptım yani sosyal deney adı altında değil de biraz eğlenmek istedim diyelim malum bayram seyran salgın can sıkıntısı neyse işte telegram'da yakındaki kişilerden bir hatuna italyan eski iş arkadaşımın fotoğrafını atarak kendimi o kişiymiş gibi tek cümleyle tanıttım ve selam verdim ingilizce. Kızın ilk mesajı aynen şöyle oldu; "Sorry, ı just saw it. I am working, ı'm waiter in kocatepe kahve evi (troy park AVM). ı am so busy. And I know a little english 🙂" ve iki saniye sonra kişilerine ekledi beni. Ulan dedim yalan dünya.. Serdar Ortaç' ın buzdolabı önünde verdiği fotoğraf gibi yatakta şekil aldım birden. Hatunla konuştum konuştum, ha numarasını falan da istesem verirdi kesin istemedim neyse işte sonunda şaka yaptığımı söyledim. Ama hatun var ya ancak hayal kırıklığına uğrayabildiğini söyledi ve bozuntuya hiç vermeden goygoya vurmaya devam etti. Ona rağmen akşamı güzel bir iyi geceler mesajıyla kapattık derken, ertesi gün baktım kişilerinden çıkarmış falan, püüü dedim hakikaten yabancı olmak bir tipin olması, olağanüstü bir varlık falan olman demek resmen, e tabii kur farkıda var hashashas.. Neyse daha fazla sıçmadan bu güzide başlığı sonlandırıyorum. Tschüs!
    tsukyomi
    Türk erkeklerinin yabancı gelin merakının lacivertidir. Şu her boka varlıklı davasını katmanız da mide bulandırıyor artık. Azcık izin verseniz de şu sosyal çıkarımları meslektaşlarımızla yapsak? Çünkü bu çıkarımlar sadece yüzdeye vurularak yapılmaz. Bunun etiği var, sebepleri var, bağlantıları var. Edith: Sovyet ayımı bu başlıkta anmam. Türkiye beni Türklükten afaroz edeli çok oldu.
     torture
     Türkiye’den kaçış bileti işte kwmdjkwksow
      talihsizinteki
      Türk erkeklerinin yabancı gelin merakıyla eş değer
       disi.ejderya
       Turk olsun 5 cm uzun olsun... boyu yani👊🏻😁
        eflayilmaz
        Saka mi bu başlık asıl tc erkeklerinin yabancı kadin merakı? Rusyasi Ukraynasi Gürcüsü osu busu bitmedi
         gizemino
         Türk kadınlarının bunun için ayrı bir merak olmaması?
          abdes_terligi
          tc erkeklerinde de yabancı merakı var siz dert etmeyin ajslajkdjald bende yabancı merakı olmasının asıl sebebi yurt dışında zaten yaşamak istiyor olmam, bu yüzden başka bir ülkede türk bulma ihtimalim düşük olduğu için haliyle yabancı biriyle evlenirim herhalde
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.