Türk Kadınlarının Sakal Sevdası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Şimdi genelleme yaptım diye taş yiyeceğim ama haklı sebeplerim var dostlar. Çevremdeki herkes böylee onların tanıdıkları da böyleymiş yani biraz genelleme yapsak bir şey olmaz :) Ki ben bu genelleme içinde olmayanlardanım mesela. Sakal çok bayıldığım bir şey değil sevmediğim bir şey de değil olsa da olur olmasa da olur. Çevrem ise böyle mi değil sakalsız erkek mi olur, bebe gibi, erkek mi o, erkeğin sakalı makyajıdır vb. Vb. Yahu sakalı çok olmasa nolcak asıl sakalsızsa yakışıklılığını ölçersiniz :P Bi de batıyor falan sakal amaaann lisede baby face çocuklar bana kalmıştı hep az ekmeğinizi de yemedim kızlar teşekkürler. Alalım dioları sakal sevdası ülkemizde yaygın bir sevda mı?
    fairytale-
    Öpülecek alan çoğalıyor sakalsız .))
     catherine-earnshaw
     Türk erkeklerinin yabancı kadın sevdası* Bunların kırılgan egolarına sakal sevdamız bile batıyor. Sakal erkeğin makyajıdır yahu. Lucifer aşkımınki enfes mesela.
      tsukyomi
      Bir türlü anlayamadığım hede. Yani seven sever bana ne tabi. Şahsen bir tane kıl istemiyorum. Isırıyorsun, öpüyorsun, sarılıyorsun ağızda kıl. Sinekkaydı olacak, o çelik disiplini, o yumuşak, tertemiz teni hissedeceğim.
       isirgan_otu
       kılda keramet olsa götte çıkmazdı 😅
        buse01
        Sakalssız yolunmuş tavuğa benziyorlar slcksmcn
         detokssuyu
         Ay no ben sevmem. Ben termemiz bebek poposu gibi bir erkek severim. Sakal hiç çekici bir şey değil bence.
          android_dahaiyi
          sakal kadar iğrenç bir şey yok. kadınlar neyinden hoşlanıyorsunuz bu kadar kıldan
           blondewitch
           Sakal dediğin sarışın erkeğe yakışıyor böyle viking gibi oluyor üff, esmerleri babyface daha çok beğeniyorum
            sihirbaz
            erkek dediğin benim gibi sakallı olacak gardas , gayet de gideri var kızlar seviyor 😎
             silmarillion
             Yahu birkaç sene evvelinde sakalımı kesmesem batıyor diye sorun ederlerdi, bundan 10 sene öncesi de bakımsızsın diye şikayet ederlerdi, hatta birkaç tanesinin yanıma gelirken sakalını kesmek zorundasın mobbingine bile maruz kalmışlığım var. Şimdi ne oldu da bu sakal sevdası? Biscolata mağduru muyuz? Danilo Ozana mağduru muyuz? Mültecilerden mi alıştınız yoksa oğlum? :) :) insanoğlunun en büyük açmazı ne istediğini bilmiyor oluşu özellikle Türkiye'de yaşıyorsanız bunun çoğu kez kurbanı olursunuz, sevgiliniz ne istediğini bilmez terkedilirsiniz, patronunuz ne istediğini bilmez işsiz kalırsınız, anne babanız ne istediğini bilmez bıkarsınız evden kaçarsınız, bilmez de bilmez:)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.