Türk Kadınlarının Sakal Sevdası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Şimdi genelleme yaptım diye taş yiyeceğim ama haklı sebeplerim var dostlar. Çevremdeki herkes böylee onların tanıdıkları da böyleymiş yani biraz genelleme yapsak bir şey olmaz :) Ki ben bu genelleme içinde olmayanlardanım mesela. Sakal çok bayıldığım bir şey değil sevmediğim bir şey de değil olsa da olur olmasa da olur. Çevrem ise böyle mi değil sakalsız erkek mi olur, bebe gibi, erkek mi o, erkeğin sakalı makyajıdır vb. Vb. Yahu sakalı çok olmasa nolcak asıl sakalsızsa yakışıklılığını ölçersiniz :P Bi de batıyor falan sakal amaaann lisede baby face çocuklar bana kalmıştı hep az ekmeğinizi de yemedim kızlar teşekkürler. Alalım dioları sakal sevdası ülkemizde yaygın bir sevda mı?
    terliklihayvan
    var sanki böyle bir durum, çoğu kimseye yakılıyor da meret. ama olan var olmayan bar, ne bileyim işi nedeniyle uzatamayan var..
     isirgan_otu
     kılda keramet olsa götte çıkmazdı 😅
      disi.ejderya
      Öpülecek alan çoğalıyor sakalsız .))
       fuzbing
       Rus kadınları daha sevdalılar. aslında biraz alman da öyle. neyse zevkler renkler tartışılmaz mevzuu işte ama kirli sakalın yakışmayacağı erkek az sayıda sanırım.
        me_out_bye
        Benim bildiklerim genelde sevmezdi. Erkekler seviyor. Erkek bırakıncada kadın bir şey diyemiyor. Çoğu gencimizin sakallı gezmesinin sebebi kadınlarin beğenmesi değil kendilerini öyle beğendikleri için. Kadınlarla ilgili bir durum yok. Herşeyi onlar için yapmaz erkek cinsi ayıktırayım byes.
         voila
         Sakal sevmem, tercihim sinek kaydıdır ama sakalsız beğenmiyor çoğu erkek kendini. Zar zor kestirdik sevgilinin sakalını, keçi gibi uzatıyordu tipsiz tipsiz. Şimdi kısa sakalı var ama yakışıyor, ben de bir şey demiyorum.
          arnavut19
          döş kılını da seviyorsunuz siz :)))
           tsukyomi
           Bir türlü anlayamadığım hede. Yani seven sever bana ne tabi. Şahsen bir tane kıl istemiyorum. Isırıyorsun, öpüyorsun, sarılıyorsun ağızda kıl. Sinekkaydı olacak, o çelik disiplini, o yumuşak, tertemiz teni hissedeceğim.
            lovewkoko
            yakışıklı kardeşlerim cidden sinekkaydı yapsın biz kendimizi sakalla saklamaya çalışıyoruz. lütfen birazcık minicik anlayış.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.