Türk Kadınlarının Sakal Sevdası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Şimdi genelleme yaptım diye taş yiyeceğim ama haklı sebeplerim var dostlar. Çevremdeki herkes böylee onların tanıdıkları da böyleymiş yani biraz genelleme yapsak bir şey olmaz :) Ki ben bu genelleme içinde olmayanlardanım mesela. Sakal çok bayıldığım bir şey değil sevmediğim bir şey de değil olsa da olur olmasa da olur. Çevrem ise böyle mi değil sakalsız erkek mi olur, bebe gibi, erkek mi o, erkeğin sakalı makyajıdır vb. Vb. Yahu sakalı çok olmasa nolcak asıl sakalsızsa yakışıklılığını ölçersiniz :P Bi de batıyor falan sakal amaaann lisede baby face çocuklar bana kalmıştı hep az ekmeğinizi de yemedim kızlar teşekkürler. Alalım dioları sakal sevdası ülkemizde yaygın bir sevda mı?
    isirgan_otu
    kılda keramet olsa götte çıkmazdı 😅
     fairytale-
     Öpülecek alan çoğalıyor sakalsız .))
      fuzbing
      Rus kadınları daha sevdalılar. aslında biraz alman da öyle. neyse zevkler renkler tartışılmaz mevzuu işte ama kirli sakalın yakışmayacağı erkek az sayıda sanırım.
       me_out_bye
       Benim bildiklerim genelde sevmezdi. Erkekler seviyor. Erkek bırakıncada kadın bir şey diyemiyor. Çoğu gencimizin sakallı gezmesinin sebebi kadınlarin beğenmesi değil kendilerini öyle beğendikleri için. Kadınlarla ilgili bir durum yok. Herşeyi onlar için yapmaz erkek cinsi ayıktırayım byes.
        arnavut19
        döş kılını da seviyorsunuz siz :)))
         tsukyomi
         Bir türlü anlayamadığım hede. Yani seven sever bana ne tabi. Şahsen bir tane kıl istemiyorum. Isırıyorsun, öpüyorsun, sarılıyorsun ağızda kıl. Sinekkaydı olacak, o çelik disiplini, o yumuşak, tertemiz teni hissedeceğim.
          lovewkoko
          yakışıklı kardeşlerim cidden sinekkaydı yapsın biz kendimizi sakalla saklamaya çalışıyoruz. lütfen birazcık minicik anlayış.
           buse01
           Sakalssız yolunmuş tavuğa benziyorlar slcksmcn
            silmarillion
            Yahu birkaç sene evvelinde sakalımı kesmesem batıyor diye sorun ederlerdi, bundan 10 sene öncesi de bakımsızsın diye şikayet ederlerdi, hatta birkaç tanesinin yanıma gelirken sakalını kesmek zorundasın mobbingine bile maruz kalmışlığım var. Şimdi ne oldu da bu sakal sevdası? Biscolata mağduru muyuz? Danilo Ozana mağduru muyuz? Mültecilerden mi alıştınız yoksa oğlum? :) :) insanoğlunun en büyük açmazı ne istediğini bilmiyor oluşu özellikle Türkiye'de yaşıyorsanız bunun çoğu kez kurbanı olursunuz, sevgiliniz ne istediğini bilmez terkedilirsiniz, patronunuz ne istediğini bilmez işsiz kalırsınız, anne babanız ne istediğini bilmez bıkarsınız evden kaçarsınız, bilmez de bilmez:)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.