Türk Kadınları vs Yabancı Kadınlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ozlmli
   Kadın kadındır tamam da.. Yok mu farklılıklar, suyundan ekmeğinden etkilenenler? Tabi tabi Türk Kadını asaletini unutmayalım :)
    thetalentedmrripley
    Ben bu topa girmem aga. Bu dioyu okuyan kadın hangi millettense o milletin kadınları en süperdir.
     benita
     Aman Rus kadın aşıkları gelmeden gidiyorum ben 🏃🏻‍♀️
      redblack
      Simdiye kadar Türk, Rum, Ermeni hanimlari tanidim. Tabii ki genel olarak Türk Kadını. Ozele indirgersek, Rum olan kiz arkadasim cok rahatti sikmazdı, Ermeni çok ateşliydi, Türk kadini şevkatli, sevgi dolu, gururlu. Kesinlikle Türk kadını 🍻
       ozymandiase
       Yabancı kadınların her şekilde alacağı versus. Türk kızımız kendine değer verme konusunda ne yazık ki sınıfta kalıyor. Bakım olsun sağlık olsun kendini geliştirme olsun hemen hemen her konuda eksik. Bakım mesela. Lazer denilen zımbırtı bile yeni yeni yapılmaya başlandı bu ülkede. Sağlık konusunda her kızın bir sıkıntısı var. Kontrollerini düzenli yaptırmaktan çok uzaklar. Kendini geliştirme konusu da sadece üniversiteyi bitirebilecek kadar okumakla sınırlı kalıyorlar. Spor falan zaten hiç yok. Fiziki olarak zaten kısa ve etine dolgun bir yapıları oluyorlar. Bunu da sporla dengelemekten ölesiye kaçıyorlar. Ataerkil yapıda yetişmelerinden dolayı kezbanlıkları da olmuyor değil. Ülke erkekleri olarak da fazlasıyla aç olduğumuz için her şeye göz yumuyoruz. Döngü de devam ediyor.
        gregory_
        Karadeniz ve Trakya kadınları.
         dr.rock
         Türk kadınları se vi şe mi yor Artık kabullendim Kesinlikle genetik bir durum
          dr.rock
          Bide Türk kadınları daha iyiler Kalp olarak yani
           sairsel
           Tabiki Türk kadınları gerçek Asenalar ;)
            marmarian
            Gelişmiş insan paradigmasına sahip türk kadınlarını ayrı tutatsak; rtük’ün Türk aile yapısı diye tanımladığı ailelerden gelen Türk kadını yani kalıplanmış insan paradigması kullanan türk kadını; Bu kadınları bulundukları çevreden bağımsız irdeleyemeyiz. Yani sosyolojik olarak ele almazsak haksızlık ederiz ama bu hakkımız gizli kalsın. Bodoslama dalalım: -En çirkininde bile bir garip afra tavra... -Her erkek onu düzmek için nezaket gösteriyormuş gibi. Burnunu yukarı dikerek davranmalar. İnsan böyle kadınlarla karşılaşınca kendini kötü hissediyor. Hiç gerek yokken ahlaklı ve zor kadın tavırları... Dur abla niyetim o değil. İnsanca aklımıza uçkur gelmeden iki lakırdı edelim. Çok yardım sever ve gayet gelişmiş bir arkadaşım. ( Arabalardan da çok iyi anlar) yolda arabası bozulmuş bir kadın görünce hiç tereddütsüz durur ve hemen kadının yanına gider. Kadın o arkadaşıma tecavüzcü muamelesi yapar. Arkadaşım oradan panikle ayrılır. Tarif edilemez duygular yaşamıştır arkadaşım. Büyük olasılıkla o kadın ise kendisini düdükleme peşinde olan adamı hunharca siktir ettiği için gurur duymuştur kendisiyle... Ben genellikle yabancı turistlerin olduğu otellerde tatil yaparım. Nedeni ise her türlü travmanın ürünü türk kadını ve erkekleriyle tatilimi stressle doldurmak istemem... Bir gün kız arkadaşıma barda bir yabancı yanaştı. (10 mt uzakta koltukta oturuyorum) Kız arkadaşıma jestler yaptı. Karşılıklı güldüler. Bir kaç şey konuştular. Sonra kız arkadaşım elinde içkilerle geldi. Güldüm “turistlerin ilgi odağısın çok güzelsin” dedim. Güldü. “Adam beraber içki içmek ister misin sohbet ederiz dedi. Ben de çok naziksiniz teşekkür ederim ama yalnız değilim dedim. O da o şanslı kişiyi tebrik ediyorum dedi.” dedi. Ve güldük. Aynı şeyi bir Türk erkek yapsa ve kız arkadaşım aynı şeyleri söylese Türk erkeği büyük olasılıkla “istiyor ama naz yapıyor fikriyatıyla” işin bokunu çıkarır sarkmaya başlar ve sonunda tokatı yer ve ben o sıradı damarlarımın en gizli yerindeki Türk kanıyla uçan tekme atarak koşuyor olurdum. Yani Türk kadını istese de hafif görünmenek için tersler. Bu durumda erkeğin biraz daha israr etmesini de bekler. Erkek israr eder hatun yine tersler... Sonunda hatun yeterince ağır kadın göründüğüne ikna olursa “eeee sen hep böyle misindir?” gibi bir lafla ilk introsunu yapar. Yani bir Türk hatunun gerçekten isteyip istemediğini anlamak için tokat yemek gerekir :) Bu durumda erkeğin türk kadının duygularını kelimelerle anlaması mümkün değildir. Çünkü kadın isterse naz yapar. İstenezse de naz yapıyormuş gibi davranır. Erkek gerçekten nerede duracağını nasıl anlasın. Ki yine hatırlatmakta fayda var bu diyaloglar ve bu türler genellikle rtük tanımı içerisinde türler arasında gerçekleşir... Yani bu tarz diyalogları gelişmiş insan paradigması olan erkek hiç başlatmaz. Yani dırduk yere bir kadına salça olmaz. Dolayısıyla da bu tarz diyaloglar yaşanmaz. Erkeği de kadını da çok travmatik... türklerin %20sini dışaroda tutalım.
             dioberbat
             Türkiyenin orkide sıçan kezbanları yerine her milletten insanları seçebilirim Bir de kadınlar sikimde bile değil bakir yaşıyorum bakir ölücem
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.