Türk İnsanını Adeta Mıknatıs Gibi Çeken Olaylar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   madam-aylak
   Beleş yemek buldun ye dayak buldun kaç diye boşa dememişler :)) Beleş yemeğe dayanamayız. %50 indirimlere de bayılırız, gerekli gereksiz ne varsa toplarız, sonuçta indirim önemli. Lakin durun durun bundan da önemlisi çakmağa dayamayız :) Özellikle üniversite zamanlarımda çakma çalmaya bayılırdım, elimde değil. Masa da bir çakmak görüm mü dayanamam.. Eee tabi sonrasında başlasın "çakmağımı kim aldı muhabbetleri" Tabi çaktırır mıyım? Benim ki de kayboldu diyordum hemen, tescilli çakmak hırsızıydım sanırım.. Hele de son yaşadığım olayı anlatmak isterim: Tatildeyim ve erkek arkadaşımın çakmağını kullandım ama ne çakmak, rüzgar çakmaklarından yani güzellll.. Sonra çakmağı ara ara bulamıyoruz, bir yere koymuşum lakin haberim yok :) Artık inada bindirdik bulsak zaten çöpe atacağız o kadar sinir olduk. Tatil bitti eve döndüm ve çakmak şortumun cebinden çıktı.. Yani sözün özü şu ki yine çalmışım ...
    pillowtalk
    Benim en nefret ettiğim olay cenaze evlerinde yenen yemek. Aşırı ayar oluyorum valla. Ya insanların acısı var zaten. Yok bilmem kimin kaynının kızına pilavı için karabiber götürüyorsun aq. Bu nasıl bir gelenek bu nasıl bir vicdansızlık.
     zodyakli
     O güllü desenli cuma mesajları yok mu! Bence Türk halkı bu mesajlara düşüyor. Cumayı bu mesajları göndermek için sabırsızlıkla bekleyen birilerinin olduğuna eminim ama kanıtlayamam.
      ozymandiase
      Bana kalırsa bel altı mizah mevzusu. Bel altı mizahı dışında mizah yapma kabiliyetleri olmadığından vasat vasat komedi filmleri çıkarıyoruz.
       thetalentedmrripley
       YAPRAK Yaprak gördük mü affetmiyoruz hemen içini doldurup yiyoruz. Asma, lahana, kabak, vs vs Elimize ağaç yaprağı geçti mi hemen yumruğumuzu sıkıp yaprağı üzerine koyup patlatıyoruz. Gül yaprağını ıslatıp burnumuza horoz ibiği yapıyoruz. Papatya yapraklarından fal bakıp seviyor sevmiyor yapıyoruz. Liste daha uzar gider. Biz yaprak gördük mü dayanamıyoruz.
        usenmez-kalem
        içinde bedava kelimesi geçen herşey.
         sairsel
         Kendisini ilgilendirmeyen her olay!
          plazacalisani
          Gelin olmak. O özgürlükçü, feminen "düğünde neymiş abi yhaaa .s.s.s " diyen ağır abi kızlarımız, evlenme niyetine girince bambaşka biri oluyorlar. Havası suyu değişiyor kızın, trendyolda trendyolun sahibinden bile daha fazla zaman geçirmeye başlıyor filan. Kaynanam bana şunu dedi bunu dedi diye dolanıyor işte.
           peripedia
           İnsanların patlaştıkları atarlı-giderli postlar, storyler, whatsapp durumları. İçerisinde bir gram dahi kin ve nefret bulunduran her şey çok ilgimi çekiyor.
            sinan-kemal
            Boş vaatler, sadece politikacıalrın değil, dolandırıcıların da
             roxannee-
             Taksiciyle muhabbet etmek. Abi asla kendime hakim olamıyorum. Ne zaman taksiye binsem eee abi işler nasıl diye giriyorum muhabbete. Taksiciyle muhabbet beni mıknatıs gibi çekiyor. Şaka gibi!
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.