438
16.10.2020
Türk İnsanını Adeta Mıknatıs Gibi Çeken Olaylar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   madam-aylak
   Beleş yemek buldun ye dayak buldun kaç diye boşa dememişler :)) Beleş yemeğe dayanamayız. %50 indirimlere de bayılırız, gerekli gereksiz ne varsa toplarız, sonuçta indirim önemli. Lakin durun durun bundan da önemlisi çakmağa dayamayız :) Özellikle üniversite zamanlarımda çakma çalmaya bayılırdım, elimde değil. Masa da bir çakmak görüm mü dayanamam.. Eee tabi sonrasında başlasın "çakmağımı kim aldı muhabbetleri" Tabi çaktırır mıyım? Benim ki de kayboldu diyordum hemen, tescilli çakmak hırsızıydım sanırım.. Hele de son yaşadığım olayı anlatmak isterim: Tatildeyim ve erkek arkadaşımın çakmağını kullandım ama ne çakmak, rüzgar çakmaklarından yani güzellll.. Sonra çakmağı ara ara bulamıyoruz, bir yere koymuşum lakin haberim yok :) Artık inada bindirdik bulsak zaten çöpe atacağız o kadar sinir olduk. Tatil bitti eve döndüm ve çakmak şortumun cebinden çıktı.. Yani sözün özü şu ki yine çalmışım ...
    mehmet_08
    Kız kavgası, iş makinesi
     redblack
     Bugun istemsizce kendimi bunu izlerken buldum, farkina varinca güldüm fotosunu çektim (:
      monaiman
      Yani bedava mezar bulsak gireriz o derece. Boş konuşmada da bir numarayız. Hele ki o konu hakkında hiçbir bilgiye sahip değilsek... ooo tamm bizlik. Bakarız da ona buna, öküze, trene hiç iş güç yok gibi.
       benita
       Kavga olur, kaza olur ne aksiyon varsa çekiyor
        sedefartuny
        Sokakta seyyar satıcı abilerin ablaların sattığı ne varsa almak gibi bir huyum var. Hiç unutmama bu satıcılarda bir ara içi lambalı oyuncaklar satılırdı. Gece lambası gibi ama aynı zamanda oyuncak. O zaman hayatımda olan erkek arkadaşımın kardeşine çok alırdım. Kızla hiç tanışmamıştım, çocukla bunu kardeşine aldım diye yollardım. Çocuk bir gün benim kardeşim lise sona gidiyor dedi. Şok olmuştum. O seyyar satıcılar ve ürünleri gerçekten beni bir mıknatıs gibi çekiyor.
         mevsimlerdensnbahar61
         Şanssızlık... Şemsiye alsak güneş açar almasak yağmur yağar öyle karışık olaylar
          gregory_
          Tv kameralari.
           thetalentedmrripley
           YAPRAK Yaprak gördük mü affetmiyoruz hemen içini doldurup yiyoruz. Asma, lahana, kabak, vs vs Elimize ağaç yaprağı geçti mi hemen yumruğumuzu sıkıp yaprağı üzerine koyup patlatıyoruz. Gül yaprağını ıslatıp burnumuza horoz ibiği yapıyoruz. Papatya yapraklarından fal bakıp seviyor sevmiyor yapıyoruz. Liste daha uzar gider. Biz yaprak gördük mü dayanamıyoruz.
            mrvslmzyn
            Sinyal vermeden dönüş yapmaya çalışanlar. Bi kere çıksın karşınıza . En az 3 defa tekrarlar.
             sigmundfreud
             Her birinde farklı süslü püslü mesajlar yazan cuma mesajları.. Dayanamıyoruz, hele de büyüklerimiz.. Nasıl da severler böyle şeyleri...
              plazacalisani
              Bedava lokma kuyruğu filan. Özellikle de İzmir'deysen. Bir de bunun eskiden olan market zincirlerindeki stantlardaki tanıtımları vardı. Sucuk kokusu filan reyonlarda mis gibi kokardı. Oraya doğru yönelirdin, kötü de olsa mutlaka tadına bakmak isterdin.
               zeynebio
               Düğünler. Komşu düğünü olur, bir tanıdığın düğünü olur ama düğün düğün gezmek gibi bir durum söz konusu. Düğünler ciddi anlamda bizi mıknatıs gibi çekiyor. Ben de çok severim. Kim ne giymiş, kim ne yapmış, gelin nasıl olmuş bunların hepsi gelecekteki düğünüm için bir yatırım.
                zodyakli
                O güllü desenli cuma mesajları yok mu! Bence Türk halkı bu mesajlara düşüyor. Cumayı bu mesajları göndermek için sabırsızlıkla bekleyen birilerinin olduğuna eminim ama kanıtlayamam.
                 roxannee-
                 Taksiciyle muhabbet etmek. Abi asla kendime hakim olamıyorum. Ne zaman taksiye binsem eee abi işler nasıl diye giriyorum muhabbete. Taksiciyle muhabbet beni mıknatıs gibi çekiyor. Şaka gibi!
                  okadin
                  Instagram çekilişleri de dahil olmak üzere alışveriş merkezlerinin araba çekilişleri ve aklınıza gelecek bilumum çekilişlere katılmak. Düdüklü tencere, su ısıtıcısı falan kazandığım çok oldu. Bir kere de bir araba çekilişinde yedek olarak hak kazanmıştım ama yedekliğimin hiçbir hükmü olmadı tabi. Nerede çekiliş orada ben anlayacağınız. Tam olarak bir mıknatıs etkisi yaratıyor bende. Dio'da da bir çekiliş olsa ne kadar güzel olur. O anlamsız bulduğunuz ve arkadaş etiketlemeli postlara beni etiketleyebilirsiniz.
                   daisyyy
                   Whatsapp durum güncellemeleri. Girince çıkamıyorum oradan. Eskiden whatsapp yokken ya da bu durum güncellemeleri yokken ne yapıyormuşum ayol ben :o
                    zeynebio
                    Bizim memleket Anadolu'nun göbeğinde. İçin komik yani zengin olmasına gerek yok. İnsanların şehrin içinde iki evleri var. Birini de yazlık olarak kullanıyorlar. Mesela bizim memlekette şehrin içinde yazlık ev olayı baya mıknatıs gibi çeker insanları.
                     mrlawyerkk
                     Gittiğim her tatil destinasyonunda yazlıklar beni mıknatıs gibi çeker. Bu yazlıklar ne kadardır, günlük kaça kiralanır, ne kadar gelir elde edilir? türevi sorular tüm tatil boyunca zihnimi işgal eder.
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.