Türk Hackerların Sinovac'ın Web Sitesinde "Cuma Namazını Çin Seddi'nde Kılmayı Nasip Et Yarabbi" Mesajı Yayınlaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Türk hacker grubu Ayyıldız Tim, birkaç ay içerisinde CoronaVac aşılarını olacağımız, ülkemize gelen tek aşının üreticisi olan Sinovac'ın web sitesini hacklemiş. Sitede Türk ve Uygur bayrağı paylaşımış. "Al bayraktan, Gök bayrağa selam olsun. Cuma namazını Çin Seddi'nde kılmayı nasip et yarabbi. Ruhum bedenim ve fikrim her şey Müslüman Türk milletine feda olsun. Ölümümden sonra ruhum sizlerle hep beraber. Bu cihanda bir araya gelemesek de Uygur güzeli elbet bir gün orağımız olur" mesajı da eklenmiş. Şimdi bu arkadaşlar neye bu kadar sinirlenmiş olabilirler? Çin aşısına mı? Keşke bir ilaç şirketinin web sitesini hackleyebilecek kabiliyetlere sahip olmak yerine kendi aşımızı üretebiliyor olsaydık. Mevzu Uygur Türkleri ise neden Sinovac?
    cinayetvaraga
    dilde allah gönüllerde allah ama toplum içinde durum ortada. ancak çığırtkanlık yapın sizi çapsız insanlar.
     tsukyomi
     Düşünsene adamlar bu olaya inat aşıları göndermiyor. Bunlar yüzünden aşı gelmiyor. Cenaze namazınızı Çin Seddi'nde kıldırırlar artık.
      peripedia
      Sonuç? Gereksiz bir eylem olmuş. Her şeyi birbiri ile o kadar karıştırır olduk ki. Bırak Çin'i kendi ülkende caminde namaz kılman bile bu aşıya bağlı demiş insanlar. O kadar haklılar ki. Neyi protesto etmişler anlamadım.
       me_out_bye
       Gereksiz tahrikler ve kendinden iyice nefret ettirmek. Akıllı işi değil. Eğer buna yeten gücümüz varsa böyle değilde usulca beklenir ve yeri geldiğinde kullanılır 👍🏻
        eflayilmaz
        Gerek var mı cidden böyle şeylere ya 🤦🏼‍♀️
         sedefartuny
         Bizi utandırmayın artık ne olur ya. Başkaları adına en çok utanan millet olup çıktık. Neyin kanıtı neyin ispat çabası bu. En Türk sizsiniz evet. Vatana millete hayrınız dokunsa biraz da keşke.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.