Türk Gençleri Olarak Artık Hiçbir Şeye Sahip Olamayacağız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   ne bilgisayar alabileceğiz ne araba. bu ülkeyi bitirmeye ant içmiş birtakım kesimler var ve böyle giderse aç kalacağız. geçmiş olsun hepimize. bu ülkede çalışan, ülkesi için çabalayan katma değer katmaya çalışan tüm gençleri fakirleştirdiniz. sokaklarda gelecekte fakir ülkeler gibi 20 senelik arabalar dolacak. lüks diye gördüğünüz her şey küçücük bir zümrenin elinde olacak. evler sıvasız kalacak, yollardaki su delikleri kapanmayacak. paramızı erittiniz ve şu an elimiz kolumuz bağlı. bizi ucuz iş gücüne çevirdiniz. hakkım varsa haram olsun ve BEN HELALLEŞMİYORUM.
    unutulmus
    ukraynaya gittiğimde halkın fakirliğine çok üzülmüştüm. dolmuşları 1960lardan kalma gibiydi dökülüyordu. yakın zamanda bizim ülkemiz de o hale gelecek diye çok korkuyorum.
     innocentghost
     Her geçen gün daha da fakirleşiyoruz. Elimizde olan paramız gün geçtikçe azalıyor. Her gün ekonomi haberleri görmek bile yıldırdı artık. Küçücük çocuklar enflasyon, döviz, faiz, alım gücü üzerine falan konuşuyorlar. Bu çocuklar niye bunları düşünüyor ya.
      android_dahaiyi
      daha bu hiçbir şey. her saat, her dakika hatta her saniye fakirleşiyoruz. işsiz, kyk kredisini ödeyemeyen gençler var bu ülkede. ödeyemedikleri için artık hapishaneleri suçlular değil bu gençler dolduracak. öyle borçlanacağız ki giydiğimiz dona bile haciz gelecek. paraya para demeyeceğiz ama zenginlikten değil çünkü paranın bir değeri kalmadığından. sadece bir kağıt parçası gibi olacak. venezuela gibi tomar tomar parayla anca bir kutu peynir alacağız. onu da 4-5 kilidi olan kutuların içinden alıp satacaklar bize.
       honeybee
       türk gençleri olarak direk göç yapmamız lazım sanıım, bu ülkede yaşanmaz artık
        gossipdio
        Böyle düşünmeyin ya üzülüyorum gerçekler suratıma çarpıyor :(
         gizemino
         Ay artık yazıları okurken gözlerim dolmaya başladı vizelerime odaklanamadim
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.