Türk Erkeklerinden Tehdit Mesajları Aldığını Söyleyen Sheyenne Shea
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   “Türkiye’ye karşı bir nefretim yok ama tacizlerden bıktım usandım. Lütfen beni rahat bırakın ve kişisel alanıma saygı duyun.“ yazmış. Hanımefendi kimdir, olay nedir bilmiyorum. birileri beni aydınlatsın ama ben türk erkekleri olarak özür dilemeyi kendime bir borç bilirim.
   https://www.instagram.com/sheyliee/?hl=tr
   insta
    gregory_
    Kim ki bu yapay canlı, ilgi gördüğüne şükretsin.
     mehmet_08
     Yav abi tiktok ta saatlerini harcayan bir mala niye inanasın. Amerikanın da salağı var ama güzelmiş hakkını yemeyelim. Muhtemelen Türk erkekleri seni s*ksem falan yazıyordur ya da Türk bayrağı emojisi falan atıyordur Bi kere Facebook ta bende görmüştüm bu kızı herkes Türk bayrağı emojisi attığı için kızda haklı olarak tepki göstermişti.Fuck you, ı want to cum yazan embesiller vardı. Gene rezil ettiniz bizi amınakoyım tiktokçunun da en salağı Türkiye de
      benita
      Bilemedim şimdi
       muzlu-pasta
       Evet türk erkekleri azgın ama ölüm tehdidi falan bana pek inandırıcı gelemedi
        killmelfyoucancyz
        Olayı biliyorum, ilk patlak verdiği zaman araştırmıştım. Aga bir tane twitch yayıncısı türk erkeği bu kızi takip ediyodu. Hikâyesinde de bunu paylaşmış, tabii bunu gören takipçileri ( oyun oynuyordu story atan adam, bu yüzden muhtemelen ergen tayfa yorum vs atan) kızın profilini bildiğin işgal ediyolar çünkü bizim twitch yayincisinin kıza yanık olduğunu düşünüyorlar. Neyse kızın profiline girip " Kılıcın keskin olsun paşam " minvalin de şeyler yazıp kızın profilini terk ediyolar. Bu olan olaydan sonra bunu hikayesine koyan çocuk kızla iletişime geçiyor ve olayı yanlış anladığını ve ona hayran olduğu için hikayesin de paylaştığını söylüyor. Yani takipcilerinin onu cinsel olarak taciz etmediğini söylüyor, yazılan şeylerin de zararsız olduğunu ve kitlesinin yaş aralığının 13-15 arası olduğunu söylüyor. Ölüm tehditi olarak algıladığı mesajlar yorumlar da işte " paşam Kılıç'ın keskin olsun" yorumları falan. Tc kızının eline de fırsat geçmiş vurdukça vuruyor. Lafa gelince de turk erkekleri bizi sevmiyo oluyor. Aga sizi kimse sevmiyor kusura bakmayın. Biraz arastirsaydiniz kızın, olayı yanlış anladığıni ve hikaye atıp turk erkeklerinden özür dilediğini görürdünüz.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.