Türk Erkeğinin Cinsel Açlığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Cinsel açlığın afrikası olan canım ülkemde böyle bir gerçeği görmemiş olmak ciddi manada bir körlük gerektirir diye düşünüyorum. Biri ile tanışıyorsunuz. Konuşup sohbet etmek istiyorsunuz. İlla flört etmenize gerek yok. İki insan gayet de muhabbet sohbet edebilir ortak olduğu konularla alakalı. Bana hep böylesi denk geliyor yoksa ciddi manada durum böyle mi ben şaşırıyorum açıkçası. Muhabbet dönüp dolaşıp cinselliğe geliyor. Muhabbet dönüp dolaşıp nude atmaya geliyor. Yahu kardeşim bi dur. Nedir bu tavır yani?
    utumasasiilekayanadam
    Türk kadınının cinsel açlığı kadar kötü değildir.
     me_out_bye
     Her muhabbet ettiğinden nude isteyenin? Akıl sağlığı yerinde değildir. Nasıl muhabbet oraya geliyo ? ... -- Abartmasak mı ne ? 🤔🤨😋
      thetalentedmrripley
      Bıktım artık bu genellemelerden, herkesi bir tutmayın lütfen, neymiş lafı sonunda cinselliğe nude'a getiriyorlarmış. Kusura bakma ama bu memlekette benim gibi lafı evirip çevirmeyip konuya doğrudan nude isteyerek dalan delikanlılar da var 😠
       mandrake85
       Yok birader ne açlığı. Veren verene artık. Aç değiliz eskidenmiş o. Ben verene denk geldimde heryerde üniversitede orada burada vermeyen kızı zor buldum. Allah bozmasın aslada bırakmam onu.
        android_dahaiyi
        türkiye cinsel açlığın afrikasıdır diye boşuna söylememişler gerçekten
         kablolu_kulaklik
         en küçük bir gülümsemeye bile azan erkekler var, gerçekten sapıklar
          sara167
          I've been hunting for this information for a long time, so thank you so much; the article's content has been really helpful to me in my work.
          https://hurdlegame.io
          hurdle
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.