Türk Erkeğini Yabancı Erkekten Ayıran Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eksi_pirasa
   daha kabalar, aşırı korumacılar ve bundan dolayı da baskılayıcılar. 10 yabancı erkekten 3'ü çirkinse, türklerden 10 erkekten 10'u yakışıklı oluyor
    minmina
    çirkinlik yakışıklılık konusu kesinlikle doğru. yakışıklı türk erkeği çok az bu ülkede
     nickimdebileolmaz
     Same shit
      kablolu_kulaklik
      kıl farkı kesinlikle
       catherine-earnshaw
       Kıskançlık derim. Cinselliği aldatmaktan saymayan, sevgilisini tatlı tatlı kıskanmaktan aciz hatta gavatlık derecesinde kıskanmayan, mezhebi Konya ovasından hallice bazı yabancı erkeklere tercih ederim bizimkileri. O meşhur aşağılık kompleksleri olmasa, ataerkil düzende yetiştirilmeseler hiç de fena değil bizim erkeklerimiz.
        tsukyomi
        Toksik kıskançlık ve ne istediğini bilmemek. Bakın bu iyi değildir, hayat karartır, tüm kadın cinayetlerinin ortak yanı kıskançlıktır. Üstelik sadece sizi değil, diğer kadınları da kıskanır, cinsel yaşamı olan kadınlara kötü gözle bakar, kendine gelince bakire bir porno yıldızı arar. Sırf önünde 10 cmlik çıkıntı var diye başkalarının hayatının üzerinde söz sahibi olabileceğini düşünür. Bunu da errkek adamlık ve "sahiplenme" adı altında yapar, sanki kangal sahipleniyor haspam. Yabancı erkeklere gelince, vatan millet Rus ayıları. Nataşaların kalkmıyor, kıskanmıyor, alkolik dediklerine bakmayın, çok hakları yeniyor bu bebe suratlı ayıların. Tecrübe ettim, hala da etmekteyim, etmeye de devam edeceğim, benim kafa ve ten bunlarla uyuşuyor. Kendi ırkımın erkekleriyle yollarım ölene kadar ayrıldı. Onlar da bana bayılmıyor zaten, win-win. (İşbu entry genele bakılarak yazılmıştır, insan gibi insan olan fakat nadir bulunan Türk yoldaşlara selam olsun) Bonus: Dislikelara çöken eleman özrünü diledi. Burada like-dislikelara takılmayın, kimseye ifade özgürlüğünüzü baltalattırmayın.
         orientexpress
         Kötü yönleri, anne kuzusu olmaları, kırk yaşına kadar gelip daha dotunu temizlemeyi öğrenememeleri, en büyük başarısı erkek olarak doğma olan, beynine ikinci bir kıvrım eklenmemiş step tipi erkekler İyi yönleri, sahiplenici olmaları, evlenince iyi aile babası olmaları, okumuşu ve kültürlü olanının çoğu Avrupa erkeğine bin çekmesi. Hele çocukluktan ise koşmuş, oturup kalkmayı öğrenmişse ondan iyisi yoktur
          kojiro-
          Cumlelere genelleme yaparak baslamak haksizlik etmek olur. Turk kadinlari/erkekleri diye bir sinif olusturamayiz ama cogunluk olarak baskici,asiri kiskanc ve bakimsiz olarak adlandirabiliriz hemcinslerimi. Hatta bu olumsuzluklar cogu Turk kadininada yansimistir eskeza onlar da asiri kiskanir ve darlarlar. Ama su var tecrubeyle sabit ki doguya gore bati, batiya gore doguyuz.
           pensic
           Everyone has their own beauty and I like the personalities of men more than their looks
           https://colortunnel.io
           color tunnel
            thebabybox
            kabalıkları
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.