Türk Dizilerini İzleyince Kendini Cool Hissetmeyen İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Bugün ofiste bir başkadır dizisini konuşuyorduk. Gayet güzel olduğunu ve özellikle Öykü Karayel'in oyunculuğunun çok çok iyi olduğunu söyledim. Ben bir solukta izledim diziyi. O sessizliğin hakimiyeti beni büyüledi. Ofisteki bir ağzını yaya yaya konuşan kadın arkadaşımız "yaa güzel miii ben hiç izlemiyorum Türk dizisi beni çok darlıyor o ne öyle banel banel diyaglolar" muhabbeti çevirdi. Ardahanlı tam Türk bir abimiz var, aldı eline lafı giydirmeye başladı. Yok sen şunu beğenmiyorsun bizi beğenmiyorsun bilmem ne diye. Ancak sadece ofisteki bu arkadaş tek değil, genel olarak yerli dizi izlemenin cool olmadığını ve utanç verici olduğunu düşünen bir kesim var. Bir de bu kesimin şey versiyonu var işte blutv ya da netflix türk dizilerini kaliteli bulup, diğerlerini bulmayan. Ben de oturup çok fazla izlemem, klasik olacak ama gerçekten çok uzunlar. Ancak elbette bu film yapımcılarının suçu değil. Ama bir o kadar da güzel yapımlar var. Bir o kadar da başarılı oyuncularımız var. Haksızlık etmeyelim, özellikle dramı çok iyi veriyoruz.
    mehmet_08
    Öyle bir geçer zamanki den sonra hiç Türk dizisi izlemedim, aslında dizi izlemeyi bıraktım genel olarak çok uzun geliyor hepsi filme yöneldim. Türk dizileri boktan evet hem de baya. Prison break bittikten sonra hiçbir dizi o seyir zevkini vermedi. Hep prison breakın suçu
     benita
     ...deyip Cennet Mahallesi fotoğrafı paylaşmak.
      gregory_
      Kardeş payı ve işler güçler dışında bir tane daha izlenecek bulamadım.
       nobodyy1
       Bütün Türk dizileri kötü değil ki yani o kadar da şeyyapmayın.
        mevsimlerdensnbahar61
        Özet : adam her haltı yer kadını yüz üstü bırakır peri sıfatlı kızımız her şeyi sineye çekip kurtarıcısı olan miroşa kendini feda eder çünkü niye miroş öyle yapmak istemedi ailesi şeyetti he bide tüm erkek jönler kıza aşık olur bu şekil miroş içinde geçerli Bi kaçı hariç olay bu ve bunun gibiler üzerinden geçiyor öğreticilik sıfır affedersiniz ama aptallık ayyuka vurmuş şekilde
         impactresponse
         Hadi herkezin söylediği şeyi söyleyelim yine, ya millet sizce ben miyim bu platformun anazını zigen ?
          lydia-bad-mood
          Bazı diziler iyiydi bence Avrupa yakası Leyla ile mecnun Aşk-memnu Yalan dünya Bunun dışındaki töre, kadınların mal gibi gösterildiği yaz dizilerine illet olurum.
           ladydisko
           2002- 2005 bandında çıkan yerli diziler güzeldi bir de şimdiki iki üç internet dizisi o kadar
            deryaa92
            Ne kadar herkes bunu eleştirme yönüne gitse de toplum tarafından bu kadar talep gördüğü için yapılan işlerden söz ediyoruz. Bir emek var ve bizim gördüğümüz o basit senaryolar vs aslında bizim talebimiz. İnsanlar gün sonunda kafa yormayan sadece vakit geçirmek için tahmin edilebilir işler istiyor. Eğer cool görünmemek söz konusu ise Türkiye'nin %90'ı cool değildir diyebiliriz o halde.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.