Türk Bilim İnsanları Uğur Şahin ve Özlem Türeci'ye Almanya’nın En Üst Düzey Devlet Madalyası Olan Liyakat Nişanı Verildi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kayaca
   Koronavirüse karşı ilk aşıyı bulan BioNTech’in kurucuları Dr. Özlem Türeci ve Prof. Uğur Şahin’e Almanya’nın en üst düzey devlet madalyası olan Liyakat Nişanı verilmiş.Törende Almanya cumhurbaşkanı ve başbakanı da hazır bulunmuş. O kadar gurur duydum ki işte Türk insanının gücü dedim. Biz istersek inanın her şeyi başarabiliriz o yüzden hiçbir zaman pes etmemeliyiz. Peki siz ne düşünüyorsunuz ? Her ne kadar Almanya'da yaşasalarda onlar özünde Türk ve bu noktada ülkemizi en iyi şekilde Almanya'da temsil ediyorlar..
    badideasensei
    Umarım daha nice başarılara imza atarlar. Gurur duydum.
     karolunita
     Istediğim gelecek tam olarak bu, ülkeden gidip başka bir ülkede çok başarılı olmak. Amaaa bilin bakalım bende ne yok?
      takmazuguramatakar1
      Gurur duyuyoruz, harikasınız daha nice ödüllere!
       kuzey34
       Gurur duyduk gerçekten çok mutlu oldum ben. Türk insanı istediği zaman her şeyi başarır yeter ki fırsat verilsin... As bayrakları as as :)
        gregory_
        Bu insanlari kim yetistirdiyse gurur onlara aittir, degerli beyinleri elimizde tutamazsak ve baska ülkerin deger bilip onlara verdigi olanaklarla yaptiklariyla sadece Türk olduklari için gururlanip otururuz. Basari da payimiz ne TC Devleti ve Vatandaslari olarak bu önemli.
         ozymandiase
         Keşke bu ülke sizlere gereken önemi verseydi de bu ülkede gerçekleştirmiş olsaydınız bunu...
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.