Türk Adaleti Size Ne Kadar Güven Veriyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   4r4r4tboyc4h1t
   Hepimizin bazen şaşırıp kaldığı mahkeme kararları olmuştur. Ulan bu hakim hangi kafayla bu kararı verdi diyoruz. sizi bilmem ama ben dedim hatta çok fazla yaşadım bu durumu. ama hep bir seyirci gözüyle baktım olaya. şimdi size sormak istiyorum. genelde gündemde olan bu tarz davalarda davacı olduğunuzu düşünün. bu durumda Türkiye Adalet sistemi size ne kadar güven veriyor?
    cansevim
    bu kadar güven veriyor
     fuzbing
     Bi davam için avukatımla görüşmeye gittim, bulunduğum şehrin bir ilçesinden adliyeden gelmiş yeni. şoka uğradığını söyledi anlatmaya başladı. lise de bir matematik öğretmeni iki tane kıza düşük not veriyor, bu iki kız bu öğretmen bize tacizde bulundu diyerek şikayetçi oluyor. neyse apar topar öğretmen tutuklanıyor, evinde arama izni falan çıkartılıyor 1 adet cinsel içerikli CD bulunuyor. yani çocuk istismarıyla onla bunla ilgisi olmayan. ve bu adam tutuklanıp cezaevine gönderiliyor. // Şimdi ya kızlar doğru söylüyorsa? diyenlere yanıt verelim. Avukatım sağlamdır, bayan birde. ve bu hapse atılan öğretmen ise sadece müvekkili değil aynı zamanda arkadaşı. Aklı selim bir öğretmen. // Bende iğne ucu kadar suçum olmayan bir mahkememden zar zor kurtulmuştum. Ben bu kadar güveniyorum diyeyim.
      moon_night
      Hiç
       efeoeztuerk
       terazideki agirliklar esit degil
        alys
        Twitter sağolsun
         eski_bi_tanidik
         Möge anli karsiliyo ülkenin adaletini karsiliyo
          cakrr
          Adalet Sonunda Yerini Buldu Dediğimiz Bir Ülkede Yaşıyoruz Sürekli Aramak Zorunda Kaldığımız Türk Adaleti Bana Nasıl Güven Versin Ki🙄
           otabokolog
           muamma
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.