Türk Adaleti Size Ne Kadar Güven Veriyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   4r4r4tboyc4h1t
   Hepimizin bazen şaşırıp kaldığı mahkeme kararları olmuştur. Ulan bu hakim hangi kafayla bu kararı verdi diyoruz. sizi bilmem ama ben dedim hatta çok fazla yaşadım bu durumu. ama hep bir seyirci gözüyle baktım olaya. şimdi size sormak istiyorum. genelde gündemde olan bu tarz davalarda davacı olduğunuzu düşünün. bu durumda Türkiye Adalet sistemi size ne kadar güven veriyor?
    efeoeztuerk
    terazideki agirliklar esit degil
     fuzbing
     Bi davam için avukatımla görüşmeye gittim, bulunduğum şehrin bir ilçesinden adliyeden gelmiş yeni. şoka uğradığını söyledi anlatmaya başladı. lise de bir matematik öğretmeni iki tane kıza düşük not veriyor, bu iki kız bu öğretmen bize tacizde bulundu diyerek şikayetçi oluyor. neyse apar topar öğretmen tutuklanıyor, evinde arama izni falan çıkartılıyor 1 adet cinsel içerikli CD bulunuyor. yani çocuk istismarıyla onla bunla ilgisi olmayan. ve bu adam tutuklanıp cezaevine gönderiliyor. // Şimdi ya kızlar doğru söylüyorsa? diyenlere yanıt verelim. Avukatım sağlamdır, bayan birde. ve bu hapse atılan öğretmen ise sadece müvekkili değil aynı zamanda arkadaşı. Aklı selim bir öğretmen. // Bende iğne ucu kadar suçum olmayan bir mahkememden zar zor kurtulmuştum. Ben bu kadar güveniyorum diyeyim.
      cansevim
      bu kadar güven veriyor
       cakrr
       Adalet Sonunda Yerini Buldu Dediğimiz Bir Ülkede Yaşıyoruz Sürekli Aramak Zorunda Kaldığımız Türk Adaleti Bana Nasıl Güven Versin Ki🙄
        otabokolog
        muamma
         moon_night
         Hiç
          eski_bi_tanidik
          Möge anli karsiliyo ülkenin adaletini karsiliyo
           alys
           Twitter sağolsun
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.