Turistlerle Girdiğiniz Tuhaf Diyaloglar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrs_furby
   Buyrun dio'layın
    badideasensei
    Ben turistlere de gözleme satan bir teyzeyle diyaloğa girmiştim. patato or cheese kfjhdjhd hatırladıkça gülerim
     mevsimlerdensnbahar61
      monaiman
      Konya'daydık. Biz de turist sayılırız işte, yanıma bıyıklı Japon bir kız yaklaştı ve İngilizce dili ile Mevlana Türbesini sordu. Ben sadece "bus" deyip parmağımla otobüs durağını işaret ettim. Henüz 13 yaşımşıdaydım. Bence iyi bile konuşmuşum.
       schmosby
       Ben arkadaşlarimla Sultan Ahmet meydanının oralardaydim FB GS maçı vardı hangisini biliyorsunuz diye soracaktik bekledik bekledik sorduk birine ilk başta biraz ingilizce konuştu sonra ben türküm dedi gitti.
        ladydisko
        ben turist olarak konuşmuştum İstanbul da çarşılara pasajlara girip işte kuruyemiş, lokum satılan yerlerde tadım yapıyoruz ayağına karnımızı doyuruyorduk bir tane abi vardı yunanca konuşuyorum diye hiç anlamadığımız bir dil yaratmıştı biz a şaşıp kalınca yanındakilere Türkçe bunlarda oralı değil demişti
         orbitty
         12 yaşımdayım. Okula değişim öğrencileri ve öğretmenleri gelmişti. Hoca bana yaşımı sormuştu. Heyecandan twenty demiştim.
          sinek_valesi
          girmedim ki :(
           -_-merve-_-
           Ben erasmusa gitmiştim.Orada bi abiden içki şipariş etmiştik abi bize kola getirdi.Bir şeyler dedi bende birşeyler dedim baya kavga girdik adamla.Sonra abinin arkasından sövdük meğerse içki içmek yasakmış içki içenlere ve isteyenlere para cezası veriyorlarmış abi bizim hayatımızı kurtamıştı.Bizde onun arkasından sövdük.
            daisyyy
            Bir gün biri bana seslendi turistmiş. Sorry dedim uzaklaştım. Ben bilmem ingilizce falan.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.