Türbanlılar Tarafından Beğenilen Erkek Olma Sorunu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   Son dönemde benimle flört etme veya ciddi ilişki düşünme isteğinde bulunan kızların türbanlı olması durumu. Fakat ben ise tam tersi, seküler ve liberal bir dünya görüşü olan, dini değerleri hayatından tamamen çıkarmış bir erkeğim. Her defasında tesettürlü ve dindar kızlar tarafından ilişki isteği alıyorum fakat bu kişilere böyle olduğumu anlatmak istemiyorum. Onları bu nedenlerden dolayı reddetmenin mantıksız ve onları kıracak bir tavır olduğunu düşündüğüm için maalesef onlarla birdenbire tüm bağlantımı keserek reddetmek zorunda kalıyorum. Türbanlı bir kız ile ilişki kurma fobim yüzünden tıpçısından hukukçusuna, fitinden balık etlisine, temiz kalplisinden eğlencelisine kadar birçok ideal sayılabilecek kızı reddetmek zorunda kaldım. Aslında bu bir türbanlı fobisi sayılmaz zira türbanlı olan birçok normal kız arkadaşım var ve hepsiyle aram çok iyi. Sadece ne kendime ne de aileme böyle bir kadınla ilişkisel bazda beraber olduğumu açıklayacak bir neden bulamıyorum. Özetle, tesettürlü bir kızla duygusal ilişki kurmayı veya evlenmeyi asla düşünmüyorum. Fakat hayat inat yapar gibi karşıma böyle arkadaşları yolluyor.
    esmerbirisi
    Türbanlı, açık ne farkeder, ikisi de insan. Açıklardan daha güzel olan türbanlı kızlar gördüm illa güzel olsun diyorsanız türbanlılar çirkin algısı yaratmayın ve her türbanlı dinine bağlı değil
     monaiman
     Ben de türbanlı erkekle ilişki düşünmüyorum beybi <3
      marmarian
      Nasıl ne fark eder? Komik bir yaklaşım olmuş. Seküler bir insan türbanlı biriyle nasıl anlaşsın ya da tam tersi... İlişki kurmaktan hayatı paylaşmaktan bahsediyoruz... Bir fikre görüşe saygı duymak ayrı onunla mutlu ilişki kurmak ayrı. Kültür, inanç ve yaşam tarzı farkı var; tavşan değiliz ki sadece çiftleşelim.
       me_out_bye
       Bunun bilimsel açiklaması olabilir. Kucukluktrn beri bize onları bacı. Aman namus, uzak dur. Yok madem goruşu boyle bu bizi begenmez gitsin kendisine bir ebubekir sıddıklardan bulsun akp gençlik kolları klonlarindan diye Hissediyor olabiliriz ve duygusal bağ kuramıyorsun. Çekici gelmiyor. Diğeri özgür ve daha çekici - Yani anlayacağın bir başka travma daha bırakmışlar bizde. Farkında değiliz ama her bir tarafımız travma dolmuş.
        mrsnl33
        Gargo bi karar ver artik.Sen erkek misin,kadın misin,lezbiyenmisin😂😂😂
         me_out_bye
         Bende düşünmüyorum. Çevremde var yeterince.
          marmarian
          Sen müslüman mahallesindeki salyangozmuşsun. Etrafın Türbanlılarla örülü ve sen sekülersin. İşin çok zormuş
           pillowtalk
           Bu neden bu sorun olsun :D
            tsukyomi
            Bir ara Sümeyye cosplayi yapmıştım aslında, kırmızı başörtülü. Gerçi Sümeyye olmak isterken Melisandre'ye döndüm o ayrı konu. Sümeyye de olsam gelir miydin bana Garavel?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.