Tüm Ülkede Gece Sela Okunması (15 Temmuz 2021)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   bu ülkede sadece müslümanlar mı yaşıyor? çanlar da çalsın? ha bir de saat 12den sonra kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur diye müzik yasaklanmıştı falan. ne bileyim.
    yabadabadu
    sadece müslümanlar yaşamıyor ama müslüman bir ülke burası ayrıca iki dakikalık selayı, saatlerce sürüp kafa şişiren konserlerle, müziklerle bir tutman da acınası. selaya saygın yoksa bile senin o gece götünü kurtarmak için can veren insanlara saygın olsun.
     slmbnarda
     Arkadaş çok haklı 3dk süren ve Yılda 1 kez olan sela ile bangır bangır ve hemen hemen her gün çalan müzik eşittir. ince zekasından dolayı tebrik ederim maskoff kardeşimi bunu düşünmek herkesin harcı değil 👏🏻👏🏻👏🏻
      fairytale-
      Bu arada çanlar da çalıyor. Ben ikisinide duymaktan rahatsiz olmam. Bir başkasının özgürlüğünü kisitlayarak ozgur olunmaz .
       yabadabadu
       ELHAMDÜLİLLAH ☝️
        talihsizinteki
        bi ara veritas-vos falan diye bi eleman vardı nedense ona benzettim seni
         eo110
         Beğenelim veya beğenmeyelim sonuçta bu da bir milli bayram. Gün gelir kutlanması yasaklanır orası ayrı bir konu. 10 Kasım'da (anma günü) sirenler çalıyorsak , 30 Ağustos'ta meşaleler yakıp yürüyorsak veya vb şeyler yapıyorsak bu sela olayı da olacaktır. İnanmadığımız şeylere karşı agresif olursak onlardan farkımız kalmıyor. Saygılar 🤚🏿
          imcherry_
          Birilerinin dini değerleri seni rahatsız ediyorsa, yapılmaması gerektiğini düşünüyorsan hastalıklı bir düşünceye sahipsin demektir. Ayrıca, bütün gece haddinden yüksek sesle çalan müzik (İnsanları rahatsız etmeyecek bir ses düzeyinde çalanlara lafım yok.) ile 2, taş çatlasa 3- 4 dakika süren, birilerinin dini değeri olan bir şeyi bir tutman çok saçma geldi bana. Artı olarak, başlığa gelen ve haklı olmadığını söyleyen yorumlara saygısız bir şekilde cevap vermen hiç hoş değil.
           eski_bi_tanidik
           İslam kudurukculari mesaide ; yine bir de utanmadan bunu yazmışsın yazk
            absurdizm
            rahatsız olduysan ağlayarak günlüğüne yazabilirsin
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.