Tüm Kurbanlarını İlk Kız Arkadaşına Benzeyen Kadınlardan Seçen Seri Katil: Ted Bundy
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plastickardashian
   Amerika ve dünya tarihinin gördüğü en büyük ve en ilginç seri katillerinden biri olan Ted Bundy'e biraz yakından bakalım. “biz seri katiller, oğullarınızız, kocalarınızız, biz her yerdeyiz. ve yarın çocuklarınızdan daha çoğu ölmüş olacak.” "bazen kendimi vampir gibi hissediyorum" demiş sayko abimiz. ruhsuz ama zekiydi, güzel giyinen ve kadınların ilgisini kolayca çeken bir cazibe sahibiydi diyebiliriz bundy için. gayrı meşru olarak doğmuştu ve annesi bunu ondan gizledi. çocukluğu döneminde hayvanlara işkence eder ve kız kardeşini röntgenlerdi. kendisi 12 yaşındayken 9 yaşındaki kaybolan arkadaşını da öldürmüş olabileceği yıllar sonra gerçek yüzü ortaya çıktığında düşünülmeye başlandı. tecavüzcü ve seri katil olarak 36 kişiyi öldürdü. belki de yüzlercesini. yakalandı. 24 ocak 1989'da elektrikli sandalyede idam edildi. hapishane duvarlarının dışında toplanan yüzlerce kişi onun idamını şampanya içerek kutladı. ted bundy’nin hayvani süper egosu ilk olarak washington üniversitesinde öğrenciyken ortaya çıkmıştı.1974 yılı içerisinde 7 ayda 7 kadını öldürdü. bir kadının da metal çubukla önce kafasını parçalamış ve çubuğu rahmine sokarak kalıcı beyin hasarlarına sebep olmuştu. buradan ayrılıp utah üniversitesi hukuk fakültesine kaydoldu. salt lake bölgesinde genç kadınlar kaybolmaya başladı. bunların arasında polis şefinin genç kızı da vardı. çıplak ve parçalanmış olarak bir kanyonda bulundu. bundy arada bir colorado’ya yolculuklar yapıyordu. bu sırada colorado civarında en az 5 kadın kayboldu. 1976’da yakalandı. ancak iki defa kaçmayı başardı. birinde adliye binasında bir pencereye tırmanarak, diğerinde ise hücresinin tavanında bir delik açarak. ocak 1978’de florida’da ortaya çıktı. artık iyice azıtmıştı. geceleri genç kadınların yatak odalarına gizlice giriyor ve ona işkencelerle tecavüz ediyordu. bir kadının göğsünü koparacak kadar ve bir kadını kalçasını derince ısırdığında diş izlerinin kendisini ele vereceğini düşünmemişti bile. florida polisi onu çalıntı bir arabada yakalayınca yapılan karşılaştırmada diş izlerinin faili olduğu anlaşıldı. cinayet islemeye başladığı 1973 yılından yakalandığı 1978 yılına kadar toplam 28 kişiyi öldürdüğünü itiraf etmiştir. ancak fbi dedektiflerine göre bu sayı 30 ile 100 kurban arasında değişmektedir. yakalanmasına rağmen bundy iki kez kaçmayı başarmıştır. 1975 yılında yakalandığında adam kaçırmaktan 15 yıl ceza almıştır, 1978 yılında yakalandığında ise olum cezasına çarptırılmıştır. iyi görünümlü bir hukuk öğrencisi olmasından dolayı birçok filme ve kitaba konu olmuştur. örneğin copycat filmindeki seri katil, hayranı olduğu ted bundy'nin cinayet sahnelerini tekrarlayarak cinayetler isler. özellikle ilginç olan, cezaevinde kaldığı yıllarda bundy'nin birçok kadından evlenme teklifi almış olmasıdır. Devamı Yanıtlarda..
    -lucy-
    Bu herifi Onedioda da okumuştum. Cidden tüyler ürpertici. Hasta resmen. İbne..
     imcherry_
     bi tarafımı yırta yırta sap kalın demeye devam edicem✊🏻
      karolunita
      kadınların hiçbiri birbirine benzemiyor?
       badideasensei2
       korktum
        tsukyomi
        Ed Gein, John George Heigh ve Javed İqbal'in önünde diz çöker tövbe ister bu kansız. Yani sayılarda değil ama öldürme şekillerinde..
         gregory_
         Bunlar birbirine benzemiyor ama
          dikistutmaz_sabri
          derin bir şekilde ilk kız arkadaşı tarafından boynuzlandı kesin çulsuz olduğu için.sonra gururuna ömrü boyunca yediremediği için başladı cinayetlere özgüvensiz i*ne
           dio1234
           Manyak
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.