Tüm Evlilik Adetleri Kötü Mü? Hoşuna Giden Bir Evlilik Adeti dio'la
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Yerden yere vuruyoruz şu düğünleri, adetleri, nişanları vs. ki bunu ben de yapıyorum. Ancak her insanın az çok özendiği bir evlilik adet vardır herhalde. Ya da bu güzel ya dediği? Örneğin, çardak altında evlenmek çok tatlı bence.
    redblack
    Taki takilmasi, o borcun altindan kalkabilmek icin bir umut adeta😅
     meyvesebze
     Altinlar Sari sari Cipil cipil Paril paril 2 kolda singir singir bilezikler
      tiroyitbezi
      Evlilikle ilgili adetleri tartışmalı mıyız? gerçekten buna ihtiyacımız var mı? Bence var çünkü geleneklerin hepsine yakını b.ktan.. bakınız daha geçen s.kik bir bornoz takımına 500 lira verdim 500! Ne için? Gelenek adı altında karşı tarafa rezil olmamak için. Peki bu beni hoş tutuyor mu ? Kesinlikle hayır. O halde size mutluluk vermeyen bir şeyi yapmak nasıl bir işkencedir buyrun tartışalım.
       lilnymph
       evlilik adetleri fazla gösterişli daha sade daha minimal olan şeyler daha hoş ama en hoşuma giden damadın düğün öncesi gelini görmemesi ve sonrasında gelini gelinlikle ilk görüşü... kalbimi bırakıyorum
        matruskaa
        Nişan ,düğün alişverişi. Hani sanki gelinin hiç giyeceği yok gibi yeniden gardrop düzülür ya. En iyisi bence yaa. Kendine yeni bi stil inşa edebilirsin. Gerçi isteklerini seçebiliyor musun o durumda , o biraz ailelere bağlı tabii.
         benita
         Adetlerin hepsi gösteriş, bir şeyleri kanıtlama çabası olduğu için düğünler bana birbirini seven iki insanın mutluluğu değil de daha çok sidik yarışı gibi geliyor
          ilsasilem
          Ben evliliğin boşanabilme ihtimalini sevdim
           esseref
           altın ve para takılması
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.