Tüm Akıllı Telefonların Aynı Amaçlara Hizmet Etmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ozymandiase
   Akıllı telefonlar artık herkesin elinde. İphone 11 Max Pro kullananı da var Samsung Note 2 kullananı da var. Yani fiyat aralığı epey geniş. Ama genel olarak yapılan şeyler değişmiyor. Hatta genel olarak değil yapılan şeyler değişmiyor. Mesajlaş, görüntülü konuş, maillerine bak, arama yap, internette dolaş, sosyal medyada takıl. Pahalı olan telefonların tek fark yarattığı fotoğraf çekme kalitesi ve oyun. Bunun için 7-8 bin TL fazla ödemeye gerek var mı tartışılır bence. Fotoğrafa merakın varsa fotoğraf makinesi al, oyun oynamak istiyorsan bilgisayar al. Nedir bu pahalı telefon çılgınlığı arkadaş ?
    raselika
    Valla kimse kusura bakmasın ama o muhteşem çekilen insta fotoğrafları o dandik telefonlardan çıkmıyor.
     okadin
     Katılıyorum, ama ıphone’lar arzu nesnesi haline dönüştü. Eminim ki alırken kimse özelliklerine bakmıyor o elma onlar için o kadar mühim ki. Elması olsun yeter modunda tamamlıyorlar alışverişlerini. Akıllı telefon çeşitliliği o kadar arttı ki bu algı da kırılacak bence yakında. Iphone’ların çeyrek fiyatına alınabilecek tasarımı güzel, özellikleri tatmin edici telefonlara yöneliyoruz artık.
      sevimnaz
      Marka takıntılığı bence bütün mesele bu 🤔🤔
       noobzac
       Statü göstergesi olarak nitelendirenler için öyle değil.
        libidio
        Telefon üretici şirketlerinin duru yok, bir öncekinden farklı olarak vasıfsız bir kaç özellik ekleyerek yeni telefon üretme çabası ve insanların bu cihazlara fütursuzca para gömmesi niye ki.. ihtiyacına yönelik olanı alırsın ve ihtiyacını karşıladığı sürece kullanırsın. Zevk için değiştirilmesi çok saçma. Başlıkta olduğu gibi netice de hepsi alo demek için üretildi.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.