Tuğçe Kazaz'ın Atatürk ile Erdoğan'ı Karşılaştırması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yagmurals
   "Erdoğan’la dil bilmediği için alay eden ve Atatürk'ün birden çok dil bildiğinden dem vurup Erdoğan’ı aşağılamaya çalışan zevatlara deyin ki çok dil bilen Atatürk'ü Osmanlı, Erdoğan’ı ise Atatürk Türkiye’si yetiştirdi. Aralarında fark olması normal." demiş. osmanlı bizim de atamız tuğçe hanım, onlara da büyük saygı ve minnet duyuyoruz fakat keşke hiç yıkılacak kadar hantal olmasaydı ve muhasır medeniyet seviyesini kovalasaydı. dini bilimin önünde tutmasaydı. ben şu an ingilizce biliyorum ve bunu türkiye cumhuriyeti'ne borçluyum. eğitim sistemimimiz kötü mü? çok kötü. fakat kendisini geliştirip ülkeyi yönetecek kişilerin de dünya ile bağ kurmasını beklemek çok ütopik değil.
   https://twitter.com/TuKa_Official/status/1404540583364997127
   https://twitter.com/TuKa_Official/status/1404540583364997127
    ahmetsakar
    tuğçecim allah yukarda, allah görüyor ve biliyor taş gibi hatunsun. cidden güzelliğe düşecek olsam sana düşer düşer kalkardım ama ben öyle birisi miyim? değilim dersem...... yalan olur tabii :( ama sana şöyle bir şey söyleyeyim. bu dil bilmek falan değil olay. şimdi gitsin korece öğrensin diyen yok ama ingilizce bir ihtiyaç yani. kolombiyalı biriyle konuşurken de işine yarıyor çinliyle de. devlet yönetirken de işine yarar yani. bence yarar. en azından kötü olmaz. sana şöyle örnek vereyim. ergenlik zamanlarım msn falan takılıyorum. bir tane ilik gibi isveçli kızla yazışıyorum. open your camera sweety falan diyorum. çat pat ingilizcemiz var elhamdülilla. sonra ben kibar olmak için memelerini aç demek yerine ne dedim? download your shirt dedim. tshirtünü indir demeye çalışıyorum. download your shirt... valla ağlamaklı oldum yine :((( kız ekrana iyice yaklaştı ve anlamadı. ben kamera karşısında dediğimi anlatmak için üstümü çıkarttım. ben üstümü çıkartınca kız suratını ekşitmeye başladı ve kamerayı kapattı........ yani orada download your shirt demeseydim ne olacak? bunu asla bilemeyiz ama bu kadar mazi kalbimde yara olmayacaktı :((( tuğçecim keşke bir ara bunları konuşacak zamanımız olsa seninle baş başa.... öpüyorum çok.
     monaiman
     Biri Türkiye Cumhuriyetinin kurucu lideri diğeri gölgesinde böbürlenip... Bu ıq'suzu kaale alan var mı ya?
      zafer-kaan-budak
      Yazdım sildim yazdım sildim şu mall için söylenecek sözler daha icat edilmedi.
       yabadabadu
       Tuğçe Kazaz kim aq
        imailahorsilahh
        Görüyoruz ki bir kimsenin kanında orospuluk var ise. Atatürk Türkiyesi'nde yetişmesi bir anlam ifade etmez oluyor. Şekil 1-a
         sairsel
         Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski kaşarlar melek oldu!
          karolunita
          cehalet kokuyor buramm buramm cehalet kokuyor
           gossipdio
           bu kim her gün farklı bir insan yorumuyl gündem oluyor da yetişemiyorum
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.