1
15.9.2020
Trump'ın Esad İçin Suikast Emri Vermek İstediğini İtiraf Etmesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Donald Trump, 2017'de Beşşar Esad'a suikast emri vermek istediğini ancak dönemin Savunma Bakanı Jim Mattis'in buna karşı çıktığını söylemiş. Ne günlere kaldık? Bir devlet adamı bir diğer devlet adamını öldürmek istediğini ayan beyan itiraf ediyor.
    me_out_bye
    Artiiizzz. Bu adamın amacını ben anladım. Kendi fikriyatımca size söyleyeyim. Çok gevşek bir halde bu dünyaya giriş yaptı. Devletler yönetimi. Her Amerikalı gibi, yani en azından çoğu amerikalı gibi* Dünyası sadece ABD'den ibaretti. Bu zamana kadar sadece o kültürde o ortamda bir yerlere gelmek bir şey gözükebilmek için çabalamış yaşamış. Sonra bu hayata öyle böyle girdi işte ama çok tecrübesizdi ve gereginden fazla rezil olur gibi oldu. Son zamanlarda adına çok fazla karalama alay etme oluşur gibi oldu bu da internet üzerinden abd den tüm dünyaya yayılmaya başladı. Bu artiz arkadaşta baktı: Ulan neler oluyor ? O kdr uğraştım bir şeyler yapmış gibiydim! Hala uğraşıyorum ama faça gidiyor yavaş yavaş dedi! Bundan kaynakli ve yine seçimler varmış. Tekrar seçilmek için. Ve biraz da bu alemde vakit geçirdiği yavas yavaş bişeler öğrendiği tecrübe ettiği için diğer liderlerden. Artık böyle : Bak ben bu kadar güçlüyüm haa. 🤨 Bak ben bu kadar büyük adamım haa. Öyle bazen şey yaptıklarıma bakmayın. Bak ben ABD başkanıyım seçildim haa. Bak benim 2 dudağımın arasına bakar hee. Diye böyle bir güçlü profili çizmeye çalışıyor bence son zamanlarda. Bu da onun bu geniş alanda alay konusu olma alay edilme oranını biraz azaltsın gibi. Saygı duysunlar gibi gibi gibi bir şeyler hissettim işte. Anlatabildim mi bilmiyorum? Büyük adamı oynuyor şu an. ☺️😋🤨🧐 -- Ama aslında hala değil 😅 Yine ders çalışma rol yapma. Toplum isteğine göre malzeme vermeye çalışan içi boş birey aktivitesi. Durum böyle bişeler.
     peripedia
     Bu beyefendiyi ciddiye almayalım lütfen. Ne kadar anlamsız hareket varsa bu adamda toplanmış. Herhangi bir magazin ünlüsünden farksız.
      sameet
      Putin başkanın azabına denk gelmiştir. Öyle ABD'den haber çıkıp da buralarda ağzımıza laf verecek kadar saçma bir dış politikası yoktur herhal. Olm adamlar kendi kulelerine suikast düzenleyip Irak'ın altını üstüne getirdi. Az biyokimya okuyun.
       detokssuyu
       Oyun alanına çevirdiler Dünya siyasetini iyice. Suikast emri vermek istemiş sonra vazgeçmiş bak sen. Ne kadar aptalca. Bu insanların Dünyamızı yönettiğini düşündükçe deliriyorum.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.