TRT Çocuk'un O Günlerini Hatırlayanlar Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   emremerto
   1. Sabah Çizgi Filmleri Ben küçükken kardeşimle birlikte anneannem ve dedemin evinde kaldığımız zaman sabah erkenden kalkardık. Kahvaltımızı yaparken mutfaka masanın hemen karşısındaki Beko'nun ilk renkli televizyonlarından biri olan küçük tüplü televizyonda Pepee'yle başlayarak Kuzucuk, Canım Kardeşim, Mutlu Oyuncak Dükkanı, Kare, Ege ile Gaga, Elif'in Düşleri, Doru, Ciciki gibi programlar çıkardı. 2. Köstebekgiller Harika bir hikayenin anlatıldığı, çocuklar için özel yapılmış olan ve oyunculukları mükemmel olan kişiler tarafından oynanan bir diziydi. Keşke final yapmasaydı diyorum başka da bir şey demiyorum. 3. Efsanevi Deterjan Reklamları Bundan yıllar yıllar önce taaaa 2012 yılında, babannem öğlen namazına durduğu anda ben de TRT Çocuk'u açardım. O efsanevi reklam jeneriği ve daha sonrasında ya deterjan reklamı, ya 118 80 sarı civciv reklamı, ya da Tatlı Domatesler reklamı çıkardı. 4. Keloğlan Masalları Köylerinde geçen bölümlerin dışında yeni bölümlerinde Bilgecan Dede'yi bulmak için müzeye gittiler, laboratuvara gittiler, alışveriş merkezine gittiler... 5. TRT Okul'a Geçiş Eskiden TRT Çocuk, gece saat 21:00'da TRT kurumsal logo jeneriğiyle kapanır ve TRT Okul açılırdı. Sabah 06:27'de TRT Çocuk logo jeneriğiyle birlikte tekrar açılırdı. 6. Program İsim Yazılarının ''Calibri'' Yazı Tipi Hali 1 Kasım 2021 tarihinde TRT Çocuk logoso değişene kadar program isimleri düz yazıyla değil, el yazısına ya da ''Comic Sans MS''ye benzeyen bir yazı tipiyle yazılıyordu. Ama hatırlıyorum, ilk zamanlarında düz bilgisayar yazısıyla yazılırdı. Sizin de hatırladıklarınız varsa yorumlarda lütfen belirtin.
    wanderlust_r
    Bunların hepsini ve Mancinik, rüzgar gülü , öcük ile böcük, küçük Hezarfen, cille , bernard, arı maya , sapkadaki kedi , sid ile bilim , canım kardeşim, biz ikimiz ve daha bir sürü şey izledim . Enn sevdiklerim keloğlan ,lauranın yıldızı ve gece bahçesiydi.
     unlimited0
     İlk yayına girdiği günü hiç unutmam ya. Heyecanla izlerdim vay be
      cinayetvaraga
      benim çocukluğumda trt çocuk yoktu.
       mrsnl33
       Benim çocukluğum da bunlar yoktu ama, kardeşlerim sayesinde hepsini izledim, hatırlıyorum
        gulfemkaya
        TRT cocukla tanışmamız cok da cocukken olmamisti ama keloğlanından dandik yarışmalarına kadar her seyi izliyordum
         nickimdebileolmaz
         Çok şükür bunlar benim çocukluğumda yoktu, bizim zamanımızda kendini pokemon sanıp pencereden atlayan salaklar vardı :D, final yaptıktan sonra atlasaydı keşke.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.