18
16.5.2020
Trip Atmayan Kadınlar... Siz Bal Olsaymışsınız Bari
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   kenantatlitug
   gerçekten çok az olsa da böyle kadınlar gerçekten var... onları koruyalım ve değer verelim lütfen
    ayse_
    Tripsiz hayat olamaz arkadaşlar
     miss_depressive
     Bana trip olayı birazzzz bilmiyorum değişik geliyor ya. Yani çoğu şeyi umursamadığım için bu zamana kadarki ilişkilerimde trip atmadım hiç.
      doga-1
      Ben çok az trip atıyorum valla trip sevmiyorum
       altmisbir
       Tripsiz kızda olmaz ilişkide. Erkek adam sevdiği kız için tribine katlanır. (Abartilmamak kaydıyla)
        velevkiozge
        Öncelikle trip atmadığımı belirtmek istiyorum. Geçmişte vardır belki yapmışlığım ancak şu an trip atmam. Geçmişteki tecrübemle ilgili de birkaç şey söylemek istiyorum. Trip atmak sevdiğiniz kişiye karşı yaptığınız bir eylemdir. Sevdiğiniz için ilgi görmek istersiniz. Ya da ne kadar ilgi görseniz bile yetmez size bu ilgi. Hep daha fazlasını istersiniz. Hastalıklı bir tarafı varmış gibi dursa da sevdiğinden daha fazla ilgi görmek istemenin haklı ve azıcık da masumane bir tarafı yok mu ? Bu davranış abartılmadığı ve ergenlikte bırakıldığı takdirde gayet iyidir, ilişkiyi biraz hareketli kılar ve de hem sizi hem karşınızdakini tanımanıza da olanak sağlar. Olaya bir de bu açıdan bakmak güzel olabilir belki. Her şeyin dozunda olması gerektiğini umutmamak da lazım tabi 🤟
         zeynebio
         Zannetmiyorum ki trip atmayan kadın olsun. Her kadın az veya çok trip atar. Bunun bizim özelliğimiz olduğunu düşünüyorum. Trip atmak demek bana ilgi göster benimle ilgilen demek ha bizde çok memnun değiliz ama ne yapalım erkeklerde ilgilensin o zaman.
          benita
          Ben trip atmıyorum, o negatif havadan hoşlanmıyorum çünkü. Sevmediğim bi şey varsa karşıma alıp sakince anlatıyorum, tamam diyo sonra yine devam. Ölümüne trip atan arkadaşlarımın da hepsi evlendi. Bilemiyorum..
           kim-seok-jin
           Trip atmayan kadın sevmiyodur lan. Bilin yani.
            amakafamiznasiguzel
            yaa tanımadığım birinden iltifat aldım çok iyi! ilişkilerde en sevmediğim şey triptir. gerçekten şu trip atmayan sevmiyodur kalıp yargısından da nefret ederim. bkz. ben. bi başlık vardı erkeklerin kadınlarla ilgili merak ettiklerini yanıtlıyoruz diye. orada da sormuştum cevap alamadım. şidi gören olursa lütfen cevap versinn ---- Sevgili hemcinslerim, bir kadın neden trip atar ve işe yarıyo mu? cidden merak ediyorum
             tubilili
             Çocuk çocuk isler... Trip ne ya? Sagliksiz bir ilişki sekli. Al karşına, konuş. Boyle boyle, bundan rahatsız oldum diye.
              nobody1
              Bence ilişkide biraz trip atmak sağlam bişey. Ama abartmak yok. Sevende tripe katlansın arkadaş yani...
               breakfastatnero
               Trip atmayan kadın yoktur.tribi anlamayan erkek vardır
                roxannee-
                Trip atmam direk mevzu neyse söylerim. Trip atan erkeğin de gözünün yaşına bakmam koyarım kapının önüne. Çocuk büyütecek yaşları geçeli çok oldu. Tribi sadece kadınlar atmıyor Beyler!! Kaçak dövüşmeyin!
                 wb-
                 Trip atmayan kadın yoktur dozunda atan kadın vardır.
                  kuyinist
                  Trip atmayan kadin mi olur ya. Dogdugun an da fiziksel ozelliklerinle beraber otomatik trip atma ozelligi yukleniyor bunyeye...
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.