Trendyol'da Tepki Çeken "Umudunu Kaybetme" Ürünleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roadruner
   Bir şeyi de kullanmayalım be bir şeyi de kullanmayalım.. Bir şeyin de üzerinden para kazanmayalım.. Utanıyorum bu şekilde durumlar yaşandıkça.. Koskoca Trendyol'sun bir kupaya mı ihtiyacın vardı. Akıl var mantık var o kupadan nasıl zevkle kahve, çay vb. içilebilir Ki.. Her yükselişin bir çakılışı vardır derler sende böyle böyle çakılacaksın Trendyol..
    dr.rock
    Neden bu kadar tepki veriyorsunuz anlamıyorum. Sığ ve kekremsi bi tad bırakıyor düşününce ama güzel şeyler hatırlatılmalı, samimiyetsiz geliyor biliyorum ama diyorum ya güzel şeyler hatırlatılmalı. Tüm bu söylediklerim Trendyol bu ürünlerin gelirinden depremzedelere yardım yapıyorsa doğrudur.
     yagmur_ults
     Ay birde isme özel yapmışlar PES... Bir çocuğun en kötü günü üzerinden prim yapmak saçmalık. O çocuk büyüdüğünde bunları görünce hep o anı ve ailesini hatırlayacak. Yazık yazık...
      kedisesii
      ÖNCE PARAMI İADE ETSİNLER hgfjhfgj
       redblack
       Çünkü kapitalizm bunu gerektirir. Kapitalizm karşıtı Che bile kapitalizmin çarklarından biri olarak kullanilarak ironinin dibi olmuştur.
        faruktekin
        açıklamalarını gördüm bugün.
        https://www.instagram.com/p/CHM-eZ2AHEJ/
        https://www.instagram.com/p/CHM-eZ2AHEJ/
         cinayetvaraga
         Düşünsene almışsın bu bardağı, aradan yıllar geçti o bardak hala var. Bir gün ofisine biri geldi iş görüşmesine, ziyarete, teslimata,... Sen kahve içerken bardakta zamanında hayata 2.kez tutunduğu anın illüstre edilmiş halini görüyor. Nasıl hisseder o Elif bebek, Ayda bebek?... Siz lanet olası kan emici pisliklersiniz. her şeyden beslenen kahrolası pisliklersiniz.
          dr.rock
           damladamlo
           Resmen sömürü ya. Her şeyi para kazanabilecekleri bir fırsata çeviriyorlar.
            ecemovskiii
            Gözünüzü para hırsı bürümüş. Böyle acı durumları bile fırsata çeviriyorsunuz. Resmen akbaba gibi bekliyorsunuz acıklı olayların başında. Leş kargaları gibisiniz.
             dilarabarut
             O fincanı sipariş edip keyifle yudumlayacak kişilerle beni sınamasın Rabbim
              meyvesebze
              Bu kupa onumde olunca gereken mesaji alicam ve kisisel gelisimime son noktayi koyucam deilmi? O kucucuk yavrularin acligi,susuzlugu,acisi,agrisi,korkusu,travmasi da neymis...Biz umudundan nemalanalim Sovumuzu yapalim....
               rarero
               Böyle büyük bir şirket böyle çıkarcı bir pr çalışmasını nasıl bünyesinde barındırabilir tepki göreceğini bile bile. Tamam reklam çalışmasının iyisi kötüsü olmaz ama insanların hassas olduğu noktaları göz önünde bulundurarak yapmak gerekir.
                bisosyolog
                Gerçekten sözün bittiği yerdeyim yani. Nasıl bu kadar fırsatçı nasıl olunur? ne ara düşündünüz de bastınız onu o kupanın üstüne? Ya daha çocuk hastaneden çıkmadı. İnsaf.
                 talihsizinteki
                 iyi de bunun trendyolla bi alakası yok ki içindeki mağazalardan biri satıyo niye trendyola sövdünüz
                  tivayci
                  Ben bi beis görmüyorum, bir çok şeyle para kazanılıyor bir defa da umut veren bir şeyle kazanılsın, ayrıca tepki görüp hiç satın alınmama riskini de göğüslemiş müteşebbis her kimse.
                   vitaly
                   Eeee bir laf vardır, bilirsiniz...
                    benita
                    Ne diyeyim bilemedim ben
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.