27
5.11.2020
Trendyol'da Tepki Çeken "Umudunu Kaybetme" Ürünleri
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   roadruner
   Bir şeyi de kullanmayalım be bir şeyi de kullanmayalım.. Bir şeyin de üzerinden para kazanmayalım.. Utanıyorum bu şekilde durumlar yaşandıkça.. Koskoca Trendyol'sun bir kupaya mı ihtiyacın vardı. Akıl var mantık var o kupadan nasıl zevkle kahve, çay vb. içilebilir Ki.. Her yükselişin bir çakılışı vardır derler sende böyle böyle çakılacaksın Trendyol..
    yagmur_ults
    Ay birde isme özel yapmışlar PES... Bir çocuğun en kötü günü üzerinden prim yapmak saçmalık. O çocuk büyüdüğünde bunları görünce hep o anı ve ailesini hatırlayacak. Yazık yazık...
     dr.rock
     Neden bu kadar tepki veriyorsunuz anlamıyorum. Sığ ve kekremsi bi tad bırakıyor düşününce ama güzel şeyler hatırlatılmalı, samimiyetsiz geliyor biliyorum ama diyorum ya güzel şeyler hatırlatılmalı. Tüm bu söylediklerim Trendyol bu ürünlerin gelirinden depremzedelere yardım yapıyorsa doğrudur.
      benita
      Ne diyeyim bilemedim ben
       redblack
       Çünkü kapitalizm bunu gerektirir. Kapitalizm karşıtı Che bile kapitalizmin çarklarından biri olarak kullanilarak ironinin dibi olmuştur.
        kedisesii
        ÖNCE PARAMI İADE ETSİNLER hgfjhfgj
         vitaly
         Eeee bir laf vardır, bilirsiniz...
          dr.rock
           tivayci
           Ben bi beis görmüyorum, bir çok şeyle para kazanılıyor bir defa da umut veren bir şeyle kazanılsın, ayrıca tepki görüp hiç satın alınmama riskini de göğüslemiş müteşebbis her kimse.
            cinayetvaraga
            Düşünsene almışsın bu bardağı, aradan yıllar geçti o bardak hala var. Bir gün ofisine biri geldi iş görüşmesine, ziyarete, teslimata,... Sen kahve içerken bardakta zamanında hayata 2.kez tutunduğu anın illüstre edilmiş halini görüyor. Nasıl hisseder o Elif bebek, Ayda bebek?... Siz lanet olası kan emici pisliklersiniz. her şeyden beslenen kahrolası pisliklersiniz.
             talihsizinteki
             iyi de bunun trendyolla bi alakası yok ki içindeki mağazalardan biri satıyo niye trendyola sövdünüz
              faruktekin
              açıklamalarını gördüm bugün.
              https://www.instagram.com/p/CHM-eZ2AHEJ/
              https://www.instagram.com/p/CHM-eZ2AHEJ/
               bisosyolog
               Gerçekten sözün bittiği yerdeyim yani. Nasıl bu kadar fırsatçı nasıl olunur? ne ara düşündünüz de bastınız onu o kupanın üstüne? Ya daha çocuk hastaneden çıkmadı. İnsaf.
                rarero
                Böyle büyük bir şirket böyle çıkarcı bir pr çalışmasını nasıl bünyesinde barındırabilir tepki göreceğini bile bile. Tamam reklam çalışmasının iyisi kötüsü olmaz ama insanların hassas olduğu noktaları göz önünde bulundurarak yapmak gerekir.
                 meyvesebze
                 Bu kupa onumde olunca gereken mesaji alicam ve kisisel gelisimime son noktayi koyucam deilmi? O kucucuk yavrularin acligi,susuzlugu,acisi,agrisi,korkusu,travmasi da neymis...Biz umudundan nemalanalim Sovumuzu yapalim....
                  dilarabarut
                  O fincanı sipariş edip keyifle yudumlayacak kişilerle beni sınamasın Rabbim
                   ecemovskiii
                   Gözünüzü para hırsı bürümüş. Böyle acı durumları bile fırsata çeviriyorsunuz. Resmen akbaba gibi bekliyorsunuz acıklı olayların başında. Leş kargaları gibisiniz.
                    damladamlo
                    Resmen sömürü ya. Her şeyi para kazanabilecekleri bir fırsata çeviriyorlar.
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.