Trans Bireylerin Aldatılmasının Gayet Normal Olduğunu Düşünmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Seren Hanım n'apıyorsunuz? Seren Serengil yine tutamamış çenesini. Selin Ciğerci'nin eşi tarafından aldatıldığı iddiasına "Erkekten kadına dönmüş birisini aldatması çok normal" demiş. "Kadınlar kocalarınıza sahip çıkın, aman sakın ola aldatılmayın" nutukları veren Seren, bunu yaşayan bir trans kadın olduğunda böyle bir tavır takınmış. Trans ya aldatılabilir, dövülebilir, yakılabilir, öldürülebilir tabi. Siz ne zaman insan olacaksınız? Ne zaman etiketlere bakmadan karşınızda bir insan olduğunu idrak edeceksiniz?
    busrawashere
    boş boş insanlar sadece israflar ama hala televizyondalar. televizyon da bir israf
     nobodyy1
     Düşünmeyin bunları. Kafanıza yazık.
      peripedia
      Bu kadın ne zaman anlamlı bir şeyler söyledi ki zaten. Bu hakkı kendinde nasıl görüyor? Trans kadınların onuru, gururu yok mu. Kadın evlenmiş ortada bir aile birliği var sadakat yemini etmiş bir eş var. Trans olduğu için aldatılabilir yani bu mudur?
       okadin
       'Erkekten kadına dönmüşsün' ne kadar çirkin ne kadar iğrenç bir üslup. Siz o televizyon ekranlarına insanlara hakaret etmek için mi çıkıyorsunuz. Ağlıyordun bir ara yuvalar yıkılmasın, eşler ihanet etmesin diye. Adaletin erkek adaleti mi? Nedir sendeki bu kadın düşmanlığı?
        sedefartuny
        Bu arada Seren ile aynı fikirde olan o kadar çok kadın var ki. Akıllarınca Selin'i bir kadın olarak görmüyorlar. Bu gibi kadınlar kadınlığı vajina ile değerli addettikleri için Selin onlar için asla bir kadın olamayacak. Aldatılabilir, anne de olmaz. Kafaları böye çalışıyor.
         irmak676
          tsukyomi
          Nutukları ayrı, söylediği ayrı, kendi apayrı bir rezalet. Ama suçun büyüğü para için böylelerini tepeye çıkaranlarda. Vasıf masıf önemli değil, ortalığı karıştırsınlar yeter. Beyin yoksunluğu moda tabi.
           mehmet_08
           Seren serengili... Selin cigerciyi de 2 side olmasa keşke
            me_out_bye
            🤔🤷🏻‍♂️
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.