Trafikte Yaşadığınız ve Sinirlerinizi Alt Üst Eden Bir Olay
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sheida
   Tam yol kavgası esnasında camımı açıp el kol sallamalı kavga etmeye hazırlanıyordum ki adam camını çat diye indirip öpücük atmıştı. Edeceğim bütün küfürler boğazımı dizilmişti ne olduğunu anlayamamıştım aşırı canımı sıkar bu olay her hatırladığımda...
    asit
    en kanser edenler sinyal vermeyen dingiller
     benita
     Babamla arabaya bindiğim her an
      absurdizm
      Dolmuşta dolmuşcunun anı freni ve uykudaki benim ön cama yapışmam.
       palmiye
       Fahri müfettişler.
        amakafamiznasiguzel1
        Bi gün aşırı yağmur yağıyordu böyle ben de eve gitcem ışıklarda bekliyorum. Yanımda bir araba onun yanında da bir motorlu var. Motordaki adamın da üstü başı kan lekesi kafası kanıyor fln. Yanımdaki arabadaki adam da ona bakıyormuş. E doğal olarak kim olsa bi ufaktan bakar dimi çok rastlanan bişi değil. Neyse işte sonra bu motorlu bir anda silahını çekti "Ne bakıyon amk" dedi ve yandaki arabaya ateş etti. Ben şok ben iptal ben kop gel günahlarından. Böyle anlatınca gerçek değilmiş gibi oldu ama vallahi billahi gerçek. Adana burası :)) Bu da böyle bir anımdır.
         sairsel
         Işık yeşil yanmış en öndeki efendiler sağa sola ağzını ayırıp bakıyor, zaten 10 saniye ancak geçiş var 2 araba geçmeden hemen kırmızıya dönüyor bunlara sinir oluyorum. Yavaş kalkan, yavaş dönen, hele hele sinyal vermeyenler beni çok sinir ediyor. Trafikte biraz uyanık ve seri olacaksın yolu rahatlatacaksın.
          mervenizz_
          Babam araba kullanırken adamın biri yeşil ışıkta durdu bizde ona çarptık abi işiniz varsa sağa çekin mal gibi yolun ortasında durmayın !
           cinayetvaraga
           Bir gün barbaros bulvarında polis herkesi durdurdu ve bir kafilenin geçişini izledik. 41 araç hepsi siyah. bilin bakalım kim?
            dr.rock
            Önümdeki iki araba dar bir sapakta el hareketi falan atıştı, 2 şeride dönünce arkadaki önüne kırıp durdurdu... Sakince indi, ön cama yaklaştı, silahını çıkarttı, elini içeri soktu, içerdeki geriye kaçmaya çalıştı , bacağına 1 el ateş etti, döndü kendi aracına bindi sürdü gitti, bende kendi aracımdan indim, müdehale ettim, turnike falan... 112 geldi aldı götürdü (yer İstanbul - 3 m önümde cereyan eden olay)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.