Toplumun Çekilmezliği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Bunu en iyi kadınlar bilir heralde? Onlardan ders almamız dertleşmemiz lazım resmen. Güzel oldun mu rahat bırakılmamak bir sürü kişiyle uğraşmak zorunda kalmak rahatsız olmak. Kendini saldın mı bu sefer çirkin diye tanımladıkları alanda durduğunu söylemeleri. Bu sefer aynı şeyin değişik versiyonu daha çekilmez şekilde olanını yoğun şekilde sana yapmaları. Nasıl olacak bu işler kurtuluş nedir bundan? Heralde çevre olarak iyi yerlerde bulunmak tek çözüm. Bu yapılan baskı terbiyesizlik intihara kdr götürüyor insanı. Kaç insana sorun yaşatan durumdur.
    who-am-i
    Bir sanatçı nın çok sevdiğim bir sözü var en sevmediğim tablolar dır kalabalık masalar diye bu söze çok katılıyorum.
     me_out_bye
     Çok mu zor seni beğenmeyen güzeli kendi haline bırakmak. Beğenmediğin çirkini tamam hayatına dahil etme ama olduğu yerde kalmasına mani olmak onunla uğraşmamak şaka yapmamak alay etmemek aşağılamamak acımamak ? Kenarda nasıl yaşıyorsa yaşasın ? Herkes seni mutlu etmek zorunda değil ? Milyonlarca tutuklanmayan katil var diyebilir miyiz bu duruma ?
      me_out_bye
       me_out_bye
       İnsanlar zihnini psikolojisini karakterini başkalarına yansıtıp duruyor, maalesef bizde yapıyoruz 😔 Herkes yapıyor heralde, kasıtlı ya da bilmeden. Bu da bir sorunu olmayan ya da olan herkesi etkiliyor. Bunun her tarafı sorun. Nasıl başa çıkıyorsunuz buna en çok maruz kalan herald3 onlar kadınlarımıza sormak lazım. Sonra erkekler.
        android_dahaiyi
        toplumun kendisi mutsuz o nedenle istiyorsa ki kimse mutlu olmasın herkes mutsuz olsun
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.