Toplumumuzdaki Cem Yılmaz'a Gülmelisin Tavrı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Ya hu kime Erşan Kuneri'yi beğenmedim desem dayak yiyorum. Cem Yılmaz'a nasıl gülünmezmiş, nasıl olmuş da beğenmemişim falan filan. Bugün de böyle bir tweet gördüm. Kardeşim güzel içerikler yapılıyor da biz mi beğenmiyoruz ha Gibi'ye laf söyletmem o ayrı.
   https://twitter.com/cakrr05/status/1527239419794694144
   https://twitter.com/cakrr05/status/1527239419794694144
    lutfen-ama
    Son cümleye kadar iyi gidiyordun ama sen de beğendiğin şeylere laf söyletmiyorsan başkasından da bu konuda saygı bekleyemezsin ben bu tweet deki isimlerin hiçbirine gülmüyorum marjinal de hissetmiyorum bence çoğu kişi bu isimlere sadece bağnazca gülüyor biraz.
     eliff04
     ben Cem Yılmaz'ın fotoğrafını görsem gülesim geliyor.
      sairsel
      Stand-up konusunda çok iyi, oyunculuğu da çok iyi fakat yazdığı senaryolar güzel değil en son mizahı iyice bel altına indirmiş.
       mrsnl33
       Performansında bariz bi düşüş var evet. Ama hâlâ bir numara bence.
        gregory_
        Ya birakin kim ne begenirse begensin , sen de gibiye laf söyletmem deyince sikayet ettiklerinden ne farkin kaldi. Kimse zorla bisey izlemiyor iste salin milleti yav size ne. Ben güldüm baya, gibiyi izleyemedim ama karsilastirmalar filan neden ki anlayamiyorum, aykut eniste sevenler de var akepe'ye hala oy vericem diyenler de var napalim simdi.
         silivri
         Bu tweettekilere gülmüyorum evet. Türk mizahını genel olarak beğenmiyorum. O orta oyunları, karagöz-hacivat ve bunun etkisinde gelişen Türk mizahı maalesef kötü.
          android_dahaiyi
          etrafta başka komedyen kalmamış gibi herkes cem yılmaza tapar olmuş yazık
           samyeli90
           Erşan Kuneriyi izledim öyle hahaha kahkalarla güldürmedi aşırı belden aşağı ve küfür barındırıyor ben bunlara gülmem kusura bakmasın kimse bana komik gelmiyor 2 bölüm beni güldürdü o da Amerikan korku sinemasını tiye aldığı için ama hiç bir küfür ve belden aşağı esprisine gülmedim güldürmedi yani ne yapayım
            johnguapo
            bu cim yılmazın yazıp oynadığı filmleri isimsiz tanınmamış başka biri yazsaydı, ne yapımcı, ne yönetmen bulabilirdi. Sırf marka olduğu için insanlar koşarak izliyorlar. Benim içinse filmlerinin sinemaya etkisi kocaman bir sıfır. Gülene ve gülmeyene saygım var o ayrı
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.