Toplumda Sıkça Karşılaştığımız ''Karen'' Tiplemeleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Son zamanlarda arkadaş çevremle edindiğimiz yeni takma isim olur kendileri. Uzun süredir konuşuluyormuş ama biz yeni keşfettik. Yabancı ülkelerde daha yaygın kullanıma sahip ama bizde de var kullananlar. İnsanlar arasında çok fazla anlamı olmakla birlikte, farklı insan tiplemelerine de kullanıldığı görüyoruz. Kısaca hangi anlamlara çıktığını anlatayım. İlk anlamlarına baktığımızda karşıma şu tanım çıkmıştı: Cahil olduğu kadar hak sahibi olan, yöneticiyle konuşmak isteyen orta yaşlı beyaz bir kadın. Bu tanımda cahil olduğu kadar hak sahibi olan kısmı o kadar doğru ki hahhhsh Anlatılırken daha çok aşı örneği karşımıza çıkıyor. Eğer çocuğunuza veya kendinize içindekilerden dolayı aşı yaptırmıyorsanız, üzgünüm ama siz de bir Karen'sınız :DD Ya da bir siyahiyi gidip, beni ve köpeğimi rahatsız ediyor diyerek polise şikayet ediyorsanız. Üzgünüm ama yine Karen oluyorsunuz. Toplumda çok örneği var aslında, küçükken ilkokulda sınıf annesi olan, sarışın, orta yaşlı , oğlu yakışıklı olmasa da ne kadar yakışıklı değil mi ? Diyen kişiler de bir Karen. İnternette ki diğer tanımları arasında ''Tipik olarak sarışın olan orta yaşlı kadın, uzaktan etkilenmemesine rağmen başkalarının sorunlarının çözümünü kendisi için rahatsız edici hale getirir.'' diye geçiyor. Düşününce cidden etrafta çok Karen var ya ahahahah biz bu yüzden her gördüğümüz insana aa bir tane daha Karen demeye başladık. Sizin bildiğiniz, karşılaştığınız Karen örnekleri neler ? Şuraya örnek bir Karen videosu da bırakayım :) Düğünde annesi bir Karen olan damat.
   https://www.youtube.com/watch?v=t44BWf4FSMQ
   https://www.youtube.com/watch?v=t44BWf4FSMQ
    busecikcik
    buradaki sarışın kadın karen tanımına tam uyuyor. okur okumaz bu geldi aklıma sjskaksjal
    https://www.youtube.com/watch?v=RdzTma9KjZA
    https://www.youtube.com/watch?v=RdzTma9KjZA
     detokssuyu
     Meriç gibi bir tanım mı bu da? Peki ya ismi gerçekten Karen olanlar üzülmeyecekler mi? Kötü hissetmeyecekler mi kendilerini? Lütfen biraz hassasiyet.
      abdes_terligi
      geçen hastaneye gidip maske takmayan kadın ve kızı geldi aklıma sdjaldkja neymiş savcılıkla görüşmüşlermiş de acil bölümünde tedavi alma hakları varmış da. Bir de karşı tarafı suçlamazlar mı. "Ama sen görevini ihmal ediyosunnn"
       acurrr
       burda da birkaç arkadaş öyle bu karen tanımına uyuyor. bomboş şeyleri savunup şovmenlik yapmaktan keyif alıyorlar. hayat amaçları olabilir tat kaçırmak.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.