Toplu Taşımayı En Çekilmez Kılan Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   afroditgibiyim
   Bacaklarını ayırarak oturan insanları görünce çok sinirim bozuluyor mecbur olduğum için her zaman kullanıyorum ama keşke biraz diğer insanları da düşünseler.
    catherine-earnshaw
    Uyuklarken neredeyse üzerime devrilmeleri. Leşşşş gibi ter kokusu. Ankara metrosunda köşe koltukların kenarına götünü yaslayanlardan da nefret ediyorum bir gün götünüze iğne batıracağım yaslamayın...
     cinayetvaraga
     götünü, burnunu, kasıklarını kurcalayıp direkleri tutan insanlar.
      biribizidurdursuncanim
      Çok kalabalık olmasına katlanamıyorum,özellikle yorgunsam ve oturamıyorsam bi dayıyla sarmaş dolaş gitmek hiç hoş değil.
       minmina
       yer isteyen teyzeler ve amcalar. istediğiniz kadar çemkirin valla yer mer yok. özellikle güne gidermiş gibi gidip süslenip püslenen teyzelere hiç yok
        melina26
        Yıllardır toplu taşıma kullanmıyorum bı an eksikliğini farkettim okul yıllarında insanlarla dip dibe giderken ter kokusu ve ağız kokusu çekilmez bı hal almıştı
         samyeli90
         Kalabalık fobim oluştu resmen
          mrsnl33
          Arabanın içinde, ter kokusu vb. rahatsız edici koku olması, gürültü yapılması, bi de telefonla uğraşırken bakmaya çalışan meraklı tipler.
           alengirik
           Servis kullanıyorum toplu taşıma aracı olarak. Facebookta gezen işçiler oluyor sesli sesli, yabancı dil konuşanlar oluyor falan. Bazen kokanı oluyor işte klasik. iyi ki maske kullanıyoruz, iyi ki airpods icat edilmiş.
            bukafelos
            Taşımanın toplu olması. Tek tek yapılsa da rahat etsek.
             ofkelisirine
             işe gidiş ve işten dönüş saatlerinde gezmeye giden/gezmekten dönen insanlar. özellikle yaşlılar. sesli şekilde sakız çiğneyenler. yüksek sesle telefonla konuşanlar.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.