Toplu Taşımada Yer Verme Zorunluluğu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ozymandiase
   Neredeyse hepimiz toplu taşıma kullanıyoruz. Özellikle öğrenciler. Bu yaşlılara yer verme olayına ben uyuz olmaya başladım. Ön tarafta yaşlılar,engelliler ve hamileler için özel bir alan ayrılmış. Ama ön tarafta oturan gençleri görmeden en arka tarafa gelip hayıflanmaları gerçekten çok saçma. Hayır ben senin yerine oturmamışım. Senin onları kaldırma yetkin de var. Neden bunu yapmayıp bana şikayetleniyorsun. Ayrıca ben hasta olamaz mıyım? O an iyi değilim belki? Bu anlayışı nasıl değiştirebiliriz bilmiyorum ama çok sıkılmaya başladım.
    lovewkoko
    dayılar teyzeler ve cık cıklamaları... teyzecim anam ağlamış zaten çalışmaktan, sen keyfine binmiş gezmişsin hala benden hürmet bekliyosun. insan evladına kıyamaz ya. bitmişiz zaten bi de hala sen otur ben ayakta gideyim.
     patiklipengui
     Benim anlamadığım nokta herkes parasıyla biniyor bu arabalara da neden yer verme zorunluluğu var. Hadi ayakta duramayacak halde olsa hamile veya çok yaşlı anlarım zaten o durumdakilere yer vermeyen anguttur da. kimse başkalarına yer vermek zorunda değil.
      buse01
      Bir ara ölmüştüm yorgunluktan oturuyordum teyze geldi önüme ben de oralı olmadım terbiyesiz terbiyesiz dedi gitti kalk kızım oturim demedi ki ben de o an üstüme alınmamıştı hiçbir şey olmamış gibi hayatıma devam etmiştim asdaasd
       benita
       Yaşlı insanlara seve seve yer veririm, kural olduğu için değil saygıdan. Ama bi tanesi de gelip emrivaki şekilde yerime göz koyarsa hiç acımam çok pis salağa yatarım.
        moonlight3rd
        Hamile bi kadına yer vermiştim. Yer verirken cam kenarında olduğum için yanımdaki de kalktı. Hamile kadın gelip kocasıyla birlikte oturdu yanımdakiyle göz göze geldik bi an. Metrobüste yaşlı bi kadın karşımdaki adamdan yer isteyip 18-19 yaşındaki kızını oturttu. 5 dakika ordq takılıp sonra gelip yanımdaki adamdan yer isteyip oraya oturdu. Bu sebeple artık hiçbir s*k*me yer vermiyorum. Kucağıma oturabilirler.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.