Toplu Taşımada Bacaklarını Ayırarak Oturan İnsanlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sebnemsertuna
   Bunu özellikle erkeklerin yaptığını düşünürsek hiçbir alana sığamıyorlar sanırım.
    buse01
    Çok rahatsız olursam bacağını ayırarak oturan kişiden kibar bir dille topla bacağını yaaa der hayatıma devam ederim.Gayet basit.
     benita
     Toplu ulaşımda amaç rahatlık olmamalı zaten, çok rahatınıza düşkünseniz özel araç kullanın
      me_out_bye
      Erkeğin fiziyolojik yapısı gereği bu oturus rahat ettiriyor. Karşi tarafa illa bir mesaj vermesi üstünlük kurması terbiyesizlik yapması söz konusu değildir. Bu kadar küçük şeyleri abartmakta yanlıştır. Özellikle sıcak havalarda tek başına isen ? Gözlemle hemen hemen çoğu erkek böyle oturur. Yanında biri varsa onun alanını daraltmak düşüncesiz olmak kabalıktır. Toparlanılmalıdır evet. Ama bunun dışında abartılmamalı. Resimdeki arkadaşım: Çocuk kendi halindedir. Kimseye bir zararı rahatsızliğı yoktur. Buna takılmak yerine. Size işinize bakmanızı tavsiye ederim. -- Rahatsızlık duyan sadece senin algındır. Bunu bir takıntı haline getirip. Israrla çocuğa bakarak 🧐🤷🏻‍♂️. Çocukta çok büyük bir "kusur" yoktur. (Bu görsel adına konuştum. Farklı pozisyinlarda durum değişebilir)
       rocknrollbabe
       Aynısını o tiplere yapacaksın.
        pillowtalk
        Ne demişler illa edep illa edep. Bu tipler kadınlar bacak bacak üstüne attığında demediği kalmayan tipler oluyor genelde.
         hysosiri
         Genelleme yapmayayım ama bir kere kardeşimle otobüse binmiştik bacaklarını benim koltuğuma kadar açmıştı çok kızdım tabii yanındaki ben değil de bir başkası olsa ne olacaktı diye sonra bacaklarını öne doğru götürmeye çalıştı ama sığımıyordu :( öndeki koltuktan dolayı mesafe çok kısıtlı oluyor yani belki aynı sebeple Bu şekilde oturan vardır onlara çok kızmamalıyız :)
          onenightstand
          ilginç
           noobzac
           Yerde limit göstergesi, uyarı, koltuklarda sınırlandırıcı aparat vs. olmadığından sınır ihlali olabiliyor tabii. Kendi sınırlarımızı, dahilinde bacaklarımızı açarak koruyacağız artık.
            daisyyy
            Ayaklarına basıyorum ben ne yapayım.
             zeynebio
             Hele bu işi kadınlar yapınca daha itici duruyor ki sormayın.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.