28
14.8.2020
Toplu Taşımada Bacaklarını Ayırarak Oturan İnsanlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sebnemsertuna
   Bunu özellikle erkeklerin yaptığını düşünürsek hiçbir alana sığamıyorlar sanırım.
    me_out_bye
    Erkeğin fiziyolojik yapısı gereği bu oturus rahat ettiriyor. Karşi tarafa illa bir mesaj vermesi üstünlük kurması terbiyesizlik yapması söz konusu değildir. Bu kadar küçük şeyleri abartmakta yanlıştır. Özellikle sıcak havalarda tek başına isen ? Gözlemle hemen hemen çoğu erkek böyle oturur. Yanında biri varsa onun alanını daraltmak düşüncesiz olmak kabalıktır. Toparlanılmalıdır evet. Ama bunun dışında abartılmamalı. Resimdeki arkadaşım: Çocuk kendi halindedir. Kimseye bir zararı rahatsızliğı yoktur. Buna takılmak yerine. Size işinize bakmanızı tavsiye ederim. -- Rahatsızlık duyan sadece senin algındır. Bunu bir takıntı haline getirip. Israrla çocuğa bakarak 🧐🤷🏻‍♂️. Çocukta çok büyük bir "kusur" yoktur. (Bu görsel adına konuştum. Farklı pozisyinlarda durum değişebilir)
     sairsel
     toplum içerisinde böyle oturmak hiç hoş görünmüyor bir erkek olarak ben kendime yakıştıramadım
      benita
      Toplu ulaşımda amaç rahatlık olmamalı zaten, çok rahatınıza düşkünseniz özel araç kullanın
       buse01
       Çok rahatsız olursam bacağını ayırarak oturan kişiden kibar bir dille topla bacağını yaaa der hayatıma devam ederim.Gayet basit.
        hysosiri
        Genelleme yapmayayım ama bir kere kardeşimle otobüse binmiştik bacaklarını benim koltuğuma kadar açmıştı çok kızdım tabii yanındaki ben değil de bir başkası olsa ne olacaktı diye sonra bacaklarını öne doğru götürmeye çalıştı ama sığımıyordu :( öndeki koltuktan dolayı mesafe çok kısıtlı oluyor yani belki aynı sebeple Bu şekilde oturan vardır onlara çok kızmamalıyız :)
         raselika
         Yüksek sesle uyarmak gerekir diye düşünüyorum.
          plazacalisani
          Bunlarla ayaklarını sandalyeye basarak oturanları bir araya getirip yumurta tokuşturur gibi tokuşturacaksın
           sinek_valesi
           Aşırı sinir oluyor. Babalarının çiftliği sanki. Adı üstünde TOPLU taşıma aracı.. Sizin bacak ayırma yeriniz değil.. Biz kadınlar öyle otursak hemen aranıyor denir
            umutakseloglu
            hayatımda en rahatsız olduğum durum, asla yapmadım yapmam da insan az dikkat eder, böyle tiplerden uzak durmak gerek ya hep
             pillowtalk
             Ne demişler illa edep illa edep. Bu tipler kadınlar bacak bacak üstüne attığında demediği kalmayan tipler oluyor genelde.
              rocknrollbabe
              Aynısını o tiplere yapacaksın.
               felsefibiloderler
               bacakarası terlemiştir havalandırıyordur olamaz mı ? arka dörtlenmişse zaten adabını bilmelidir tabi (iki cinsiyet için de söylüyorum)
                zeynebio
                Hele bu işi kadınlar yapınca daha itici duruyor ki sormayın.
                 daisyyy
                 Ayaklarına basıyorum ben ne yapayım.
                  noobzac
                  Yerde limit göstergesi, uyarı, koltuklarda sınırlandırıcı aparat vs. olmadığından sınır ihlali olabiliyor tabii. Kendi sınırlarımızı, dahilinde bacaklarımızı açarak koruyacağız artık.
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.