Toplu Taşımada Bacaklarını Ayırarak Oturan İnsanlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sebnemsertuna
   Bunu özellikle erkeklerin yaptığını düşünürsek hiçbir alana sığamıyorlar sanırım.
    me_out_bye
    Erkeğin fiziyolojik yapısı gereği bu oturus rahat ettiriyor. Karşi tarafa illa bir mesaj vermesi üstünlük kurması terbiyesizlik yapması söz konusu değildir. Bu kadar küçük şeyleri abartmakta yanlıştır. Özellikle sıcak havalarda tek başına isen ? Gözlemle hemen hemen çoğu erkek böyle oturur. Yanında biri varsa onun alanını daraltmak düşüncesiz olmak kabalıktır. Toparlanılmalıdır evet. Ama bunun dışında abartılmamalı. Resimdeki arkadaşım: Çocuk kendi halindedir. Kimseye bir zararı rahatsızliğı yoktur. Buna takılmak yerine. Size işinize bakmanızı tavsiye ederim. -- Rahatsızlık duyan sadece senin algındır. Bunu bir takıntı haline getirip. Israrla çocuğa bakarak 🧐🤷🏻‍♂️. Çocukta çok büyük bir "kusur" yoktur. (Bu görsel adına konuştum. Farklı pozisyinlarda durum değişebilir)
     onenightstand
     ilginç
      sairsel
      toplum içerisinde böyle oturmak hiç hoş görünmüyor bir erkek olarak ben kendime yakıştıramadım
       benita
       Toplu ulaşımda amaç rahatlık olmamalı zaten, çok rahatınıza düşkünseniz özel araç kullanın
        buse01
        Çok rahatsız olursam bacağını ayırarak oturan kişiden kibar bir dille topla bacağını yaaa der hayatıma devam ederim.Gayet basit.
         hysosiri
         Genelleme yapmayayım ama bir kere kardeşimle otobüse binmiştik bacaklarını benim koltuğuma kadar açmıştı çok kızdım tabii yanındaki ben değil de bir başkası olsa ne olacaktı diye sonra bacaklarını öne doğru götürmeye çalıştı ama sığımıyordu :( öndeki koltuktan dolayı mesafe çok kısıtlı oluyor yani belki aynı sebeple Bu şekilde oturan vardır onlara çok kızmamalıyız :)
          raselika
          Yüksek sesle uyarmak gerekir diye düşünüyorum.
           plazacalisani
           Bunlarla ayaklarını sandalyeye basarak oturanları bir araya getirip yumurta tokuşturur gibi tokuşturacaksın
            sinek_valesi
            Aşırı sinir oluyor. Babalarının çiftliği sanki. Adı üstünde TOPLU taşıma aracı.. Sizin bacak ayırma yeriniz değil.. Biz kadınlar öyle otursak hemen aranıyor denir
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.