Tokyo Metroda Bıçaklı Saldırganın En Az 15 Kişiyi Yaralaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Japonya Tokyo kentinde Batman dünyasındaki Joker ismli karakter gibi kıyafeti olan biri insanlara saldırmış. Bıçaklı saldırı, asit fırlatmış, treni ateşe vermiş. Yolcular başta bunun bir cadılar bayramı gösterisi olduğunu sanmış ama sonra gerçek olduğunu görünce herkes kaçmaya başlamış. Söylenene göre 17 kişi yara almış.
   https://youtu.be/UlJl5WDF1bo
   https://youtu.be/UlJl5WDF1bo
   ? Film güzel örnek olmuş heralde ? Şahıs 24 yaşında gayet normal hatta şık gözüküyor. Joker filminde ise bu sahne yer alıyor. Joker ilk suçunu yani cinayetini metrode tacize uğrarken işliyor.
   https://youtu.be/Kh0ETqutTjw
   https://youtu.be/Kh0ETqutTjw
   Yorumlar sizin.
    me_out_bye
    Bence adam psikopat ruhlu. Vandallık yapmak istemiş ama bunun içinde şimdi kim uğraşacak bir fikir bulamamış. Oturmuş bu filmi izlemiş beğenmiş ben bunun aynısını yapayım ağa demiş. Hazırlanmış gitmiş metroya bu eylemi yapmış xd Manyak. Masum insanların ne suçu var???
     leb
     amatörlerrrr
      gizemino
      Boyle haberler bu sira baya gündemde mi ben mi kafayi yiyorum ya
       android_dahaiyi
       suç oranı normalde düşük bu ülkede. bu nedenle bence japonlarda suç işlenecekse ya hiç işlenmiyor ya da böyle büyük olanlarından işleniyor. değişik bir ülke
        abdes_terligi
        japonyada suç oranı düşük ama işlenen suçlar da mide bulandırıcı derecede berbat olabiliyor. "Junko" diyeyim, anlayan anladı zaten.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.