Toksik Bir İlişki İçerisinde Olduğumuzu Nasıl Anlarız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   deniz006
   Toksik ilişki. Son dönemde her yerde bu kavramı görüyoruz, herkesin dilinde toksik ilişkiler var. Birçok insan da hayatının belli dönemlerinde bu toksik ilişki içerisinde oluyor ama kimisi fark ediyor kimisi fark etmiyor. Sizce toksik bir ilişki yaşadığımızı nasıl anlarız ? İlişki içerisinde neler yaşanırsa ya sen toksik bir ilişki yaşıyorsun dersiniz ? Kısaca Toksik İlişki : Kişiyi duygusal, fiziksel ve zihinsel olarak tüketen ilişki türlerinden birisi olarak ifade edilen toksik ilişki, tarafların birbirinden uzaklaşmasına sebebiyet verebilmektedir. Çiftlerin birbirlerini çok sevmesine rağmen, değerlerinin, düşüncelerinin ya da hayat görüşlerinin taban tabana zıt olduğu bir ilişki türüdür.
    peripedia
    Mutsuzsan, sorunlara bir çözüm bulamıyorsan ve sürekli bu sorunların etrafında dönüp duruyorsan büyük olasılıkla toksik bir ilişki içerisindesin.
     kayaca
     Toksik bir ilişkide her zaman aldığınızdan daha fazlasını verirsiniz, bu da kendinizi değersiz ve tükenmiş hissetmenize sebep olur. Size saygı duyulmadığını ve ihtiyaçlarınızın karşılanmadığını hissedersiniz. Öz güveninizin zamanla zarar gördüğünü fark edersiniz. Desteklenmediğinizi, yanlış anlaşıldığınızı, alaya alındığınızı ve saldırıya uğradığınızı hissedersiniz. Daha bir sürü şey yazabilirim ama bunlar en çok olanlar.
      mrsnl33
      Toksik ilişki ne?
       lilimili
       İçinde olduğum ilişki türü
        gavrilovich
        Sürekli ilişki istiyorsa toxictir
         tasik.pinar
         onemli olan, anladıktan sonra kurtulabiliyor muyuz...
          samyeli90
          Mutsuzsundur bu kadar basit ya da çevrendeki insanlar yaptıklarını onaylamaz
           etipufyaren
           Bütün eski ilişkilerim toksik ilişki nalet olsun yaaa. Hepsi de ordan burdan fırtayıp duruyor mallar. Soruya gelecek olursam, sizi yiyip bitiren, takıntı manyağı yapan, güven duygusunun olmadığı, her türlü gelgit in yaşandığı ilişkiler toksik ilişkidir arkadaşlar Runnn
            marlyn
            Anlarsınız ya o kadar zor diil
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.