Toksik Bir İlişki İçerisinde Olduğumuzu Nasıl Anlarız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   deniz006
   Toksik ilişki. Son dönemde her yerde bu kavramı görüyoruz, herkesin dilinde toksik ilişkiler var. Birçok insan da hayatının belli dönemlerinde bu toksik ilişki içerisinde oluyor ama kimisi fark ediyor kimisi fark etmiyor. Sizce toksik bir ilişki yaşadığımızı nasıl anlarız ? İlişki içerisinde neler yaşanırsa ya sen toksik bir ilişki yaşıyorsun dersiniz ? Kısaca Toksik İlişki : Kişiyi duygusal, fiziksel ve zihinsel olarak tüketen ilişki türlerinden birisi olarak ifade edilen toksik ilişki, tarafların birbirinden uzaklaşmasına sebebiyet verebilmektedir. Çiftlerin birbirlerini çok sevmesine rağmen, değerlerinin, düşüncelerinin ya da hayat görüşlerinin taban tabana zıt olduğu bir ilişki türüdür.
    mrsnl33
    Toksik ilişki ne?
     kafatamircisi
     Som dönemde her yerde? Herkesin dilinde? Herkes belli bir dönem yaşamış? Ne lan bu toksik ilişki? cahiliz))
      kayaca
      Toksik bir ilişkide her zaman aldığınızdan daha fazlasını verirsiniz, bu da kendinizi değersiz ve tükenmiş hissetmenize sebep olur. Size saygı duyulmadığını ve ihtiyaçlarınızın karşılanmadığını hissedersiniz. Öz güveninizin zamanla zarar gördüğünü fark edersiniz. Desteklenmediğinizi, yanlış anlaşıldığınızı, alaya alındığınızı ve saldırıya uğradığınızı hissedersiniz. Daha bir sürü şey yazabilirim ama bunlar en çok olanlar.
       almila__
       Toksik ilişki yaşayanlarda genelde kıskanç, neğatif, eleştirel, güven sorunu yaşayan, saygı gidip gelen, aşağılama durumu filan çok olur.
        sonmermi19
        bir cümlede bu kadar toksik kullanılırmıymış dedirten
         gavrilovich
         Sürekli ilişki istiyorsa toxictir
          n_ismaill
          kuzeninden kıskanır kendince kısıtlama çabasına girişir salak salak tripler
           littlejohn
           Karsilikli guven problemi olan ciftlerde yasanabilecek bir durum gibi bence. Oyle durumda da salin gitsin kendinizi yormayin
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.