4
6.10.2020
TL'ye ShitCoin Diyerek Dalga Geçenler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mehmet_08
   Amerikan gavurunun icat ettiği reddit adlı platformda türk lirası yla SHİTCOİN denilerek umarsızca dalga geçmesi olayıdır Üzerinde Atatürk ün resminin yer aldığı para tuvalet kağıdı olarak montajla mıştır +18 olduğu için atmıyorum Yani atamız birinin g*tüne montajlanmış Ama malesef reddit Türkiye gündemini erkeksi danla bilic ve Cemal can ın arkadaşlığı doldurduğu için tepki bile görmemiştir.
    badideasensei
    içim acıdı bizi bu hale getiren herkese yazıklar olsun . Binilen gemiler elbet batar. Ağır ağır boğulur herkes. Belki bir buzdağına çarpar ama geride kimseyi bırakmaz bunu bilelim. Ülkemin yobaz halkı, evet yobaz halkına sesleniyorum, bindiğiniz gemiler dümenindekilerle batar bir gün . Yazık, verilen emeklere demeyeceğim çünkü 100 yıldır bu milletin geleceği için uğraşan insanlar var ve bu emekler zayi olmayacak. O gemi içindekilerle batacak ama yalnızca içindekilerle.
     dr.rock
     Atama pçlik yapmaları hariç Gayet haklılar Üzgünüm
      lovewkoko
      iki sene önce tatildeyken dolar bi ara her gün artıyordu. yaşlı ingiliz turistler bozuk paralarıyla bira içerken yanlarında çalışan garson çocuklara hüzünlü gözlerle bakmıştım. yazık oluyor.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.