Tinder Kullanan Herkese 'Seks Makinesi' Gözüyle Bakılması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bensubensu
   Eski sevgilimle bunun için kavga etmişliğimiz var. Bi gün birlikte uzanıyoduk bi App Store'a girsene dedi. Girdim... Bi şeye bakıcam dedi aldı elimden aramaya yazdı: Tinder Uygulamayı eskiden indirmişsen belli oluyor ya hani gördü bunu anında bi triplendi falan ama neden? Ne geldi aklına? Bu konuyu anlamıyorum mesela herhangi bir insan Tinder kullanıyorsa direkt olarak akıllarda bu canlanıyor. O kişi herhangi bir ortamda veya bir arkadaşı vesilesiyle biriyle tanışmak istemiyor olamaz mı? Tamamen random bir kişiyle tanışabileceği başka bir ortam var mı? Sanıyorum yok. Tinder kullanan kişi çatır çatır sevişiyordur algısı tam olarak nerede ortaya çıktı? Tinder mı söylüyor bize bunu?
    fuzbing
    tinderin amacı ne? din arkadaşlığı kurmak mı?
     benita
     Erkek arkadaşın çok haksız, ben şahsen senin, Salvador Dali eserlerini yorumlayacak insanlarla tanışmak için kullandığına eminim
      imailahorsilahh
      Üff aptal, güvensiz adam, misal ben nazımhikmetimsi1453 nick'li kaslı çocukla, şiirlerimi paylaşıyorum duygular selağlee, edebi bir akıntıya karşı çırılçıplak yüzüyoruz beraber. Mesela geçen gün bana kadın bedeninin estetik yanlarını ve mucizevi olduğunu söyledi diye nude attım. Sanat için soyunurum...
       tsukyomi
       Kötü olan Tinder kullanan kişiye çatır çatır sevişiyordur denmesi değil, çatır çatır sevişmenin kötü olduğu algısı. Tinder zaten bu amaçla kullanılıyor şimdi hiç tatava yapma. Onun yerine yaptığın şeyin açık açık arkasında dur. Neyi savunduğun belli olsun.
        nickimdebileolmaz
        Tinder genel olarak partner bulmak için kullanıyor, ben partner bulmak için kullanmıyorum diyen insan kesinlikle partner için kullanıyordur ama partner bulmaya çalışmak sorun değil de eski mevzuları deşen insan sorun.
         almila__
         Eeee öyle kimse kusura bakmasın Tinder'ın net amaçı sikişecek biri bulmaktır. Şimdi kandırmayın kendinizi filan ya beyler... Fuck budy arıyorsunuz sonra da böyle tatlış tatlış saçma şeyler için girdim diyorsunuz. Yapmayın itici oluyorsunuz. Evet sikişecek birini bulup flört edeyim diye giriyorsunuz..
          nobodyy1
          Senin yerinde olsaydım o adamdan ayrılırdım. App store a gidip Tinder i kontrol ediyor manyakk.
           littlejohn
           Gercekten ayip etmis. Halbuki tinderda edebi sohbetler de yapilabilir sjhd
            samyeli90
            Tek tinder değil ki arkadaşlık uygulaması kullanan herkese o şekilde bakılıyor ve o şekilde muamele yapıyor
             melihatay
             Bence problem tinder kullanan herkesin tinder'a seks makinesi gözüyle bakmaması.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.