98
22.1.2021
Tinder Kullanan Herkese 'Seks Makinesi' Gözüyle Bakılması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   bensubensu
   Eski sevgilimle bunun için kavga etmişliğimiz var. Bi gün birlikte uzanıyoduk bi App Store'a girsene dedi. Girdim... Bi şeye bakıcam dedi aldı elimden aramaya yazdı: Tinder Uygulamayı eskiden indirmişsen belli oluyor ya hani gördü bunu anında bi triplendi falan ama neden? Ne geldi aklına? Bu konuyu anlamıyorum mesela herhangi bir insan Tinder kullanıyorsa direkt olarak akıllarda bu canlanıyor. O kişi herhangi bir ortamda veya bir arkadaşı vesilesiyle biriyle tanışmak istemiyor olamaz mı? Tamamen random bir kişiyle tanışabileceği başka bir ortam var mı? Sanıyorum yok. Tinder kullanan kişi çatır çatır sevişiyordur algısı tam olarak nerede ortaya çıktı? Tinder mı söylüyor bize bunu?
    benita
    Erkek arkadaşın çok haksız, ben şahsen senin, Salvador Dali eserlerini yorumlayacak insanlarla tanışmak için kullandığına eminim
     nickimdebileolmaz
     Tinder genel olarak partner bulmak için kullanıyor, ben partner bulmak için kullanmıyorum diyen insan kesinlikle partner için kullanıyordur ama partner bulmaya çalışmak sorun değil de eski mevzuları deşen insan sorun.
      fuzbing
      tinderin amacı ne? din arkadaşlığı kurmak mı?
       bright-wizard
       Kullanmıyorum.
        nobodyy1
        Senin yerinde olsaydım o adamdan ayrılırdım. App store a gidip Tinder i kontrol ediyor manyakk.
         tsukyomi
         Kötü olan Tinder kullanan kişiye çatır çatır sevişiyordur denmesi değil, çatır çatır sevişmenin kötü olduğu algısı. Tinder zaten bu amaçla kullanılıyor şimdi hiç tatava yapma. Onun yerine yaptığın şeyin açık açık arkasında dur. Neyi savunduğun belli olsun.
          imailahorsilahh
          Üff aptal, güvensiz adam, misal ben nazımhikmetimsi1453 nick'li kaslı çocukla, şiirlerimi paylaşıyorum duygular selağlee, edebi bir akıntıya karşı çırılçıplak yüzüyoruz beraber. Mesela geçen gün bana kadın bedeninin estetik yanlarını ve mucizevi olduğunu söyledi diye nude attım. Sanat için soyunurum...
           littlejohn
           Gercekten ayip etmis. Halbuki tinderda edebi sohbetler de yapilabilir sjhd
            efeoeztuerk
            algi oyunu yapilmis ama burada
             mrs_furby
             Biz çok fesatız sen rahat ol.
              makeup_alp
              Tinder'in amacı internet üzerinden insanlarla sosyalleşebilmektir, bunu böyle yargılayanlar fesatların ta kendileridir...
               mrlawyerkk
               İnsanlar Linkedin'i bile bu gibi amaçlarla kullanıyor her mecrayı bu niyetlerle kullananlar Tinder için de bunu düşünüyor. Fikir ve zikir meselesi yani. Yapacak bir şey yok.
                erkud
                Bu şey değil mi “ya aslında tik tok öyle bi uygulama değil kullananlar sapıttı”
                 pillowtalk
                 Önceden öyle düşünüyordum ama artık pandemi sağ olsun sosyalleşmeyi unuttuğumuz bu günlerde en çok işi gören uygulama olabilmiştir. Kendisine teşekkürler ederim.
                  samyeli90
                  Tinderin amacı o değil mi zaten millet o yüzden kullanıyor
                   cacarumba
                   Programın bu amaçla yapılması!
                    dr_geyik
                    Tinder seks içindir, net. Ancak Tinder'ın seks için olduğunu bilen erkek de masum değil demektir. O nedenle sevgilisinin kendisinden önce Tinder kullanmasından dolayı tripleniyorsa kendisi de aynı mecra aracılığıyla az ceviz kırmadığı için haksızdır.
                     almila__
                     Eeee öyle kimse kusura bakmasın Tinder'ın net amaçı sikişecek biri bulmaktır. Şimdi kandırmayın kendinizi filan ya beyler... Fuck budy arıyorsunuz sonra da böyle tatlış tatlış saçma şeyler için girdim diyorsunuz. Yapmayın itici oluyorsunuz. Evet sikişecek birini bulup flört edeyim diye giriyorsunuz..
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.