Tinder'dan Tanışılan Kişi ile Evlenmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   uzmanjnekolog
   Şu an tinder'dan yaklaşık 2 yıldır bir ilişkim var ve yakın zamanda evlilik planı yapıyoruz. Genellikle anlamadığım insanların tinder lafını duyunca hemen yadırgaması. Tinder sizce de bir araç olamaz mı sadece? Neden ön yargısız yaklaşmıyorsunuz? Bugün artık nerdeyse herkes online'dan tanışıp evleniyor fakat iş tinder'a gelince sıkıntı oluyor. Bunu ailemize de açıklamayı düşünüyoruz yakında ve tinder demekten çekiniyoruz. İnsanlara bir şeyleri söylerken olayları farklı anlamalarından sıkıldık. Ailemize kütüphaneden falan tanıştık diyebiliriz ama bu yalan ortaya çıkar diye korkuyoruz biraz. Kesin burda da bu durumu yadırgayacak bazı dio'cular çıkacaktır.
    ggggggg
    Ee çeyiz mi istiyorsun. Evlenin işte. Umarım sonsuza kadar mutlu olursunuz.
     imailahorsilahh
     Ben genelde tanışır tanışmaz "nude" atıyorum. İçim dışım birdir kahretsin. Fotoğraflardan sonra da terk ediliyorum. Neden ola ki acaba? Konseptli çekiyorum oysa ki, 48nci sevgilime "prensesler gibiydim ben baba evinde" konulu nudeumu attım daha 2 gün önce. Bana"sen bana çok fazlasın" dedi ve terk etti. Mükemmelim...
      cakrr
      Sosyal Medya İlişkilerini Bitiren Evli İnsanların Karılarını Yada Kocalarını Bırakıp Birbirine Kaçmaları Bitirdi Beee 😂😂😂Ulan Neden Gençlere Yol Vermiyorsunuz Bi Bitmediniz Kaçamakçı Sahtekar Düzenbazlar Neyse Konumuza Dönecek Olursak Sosyal Medyada Tanışıp Evlenmek Olabilir Sonuç Olarak Yüzyüze Gelip Bir Süreç Geçirmek Gerekli Ama Sanalda Tanışıpda Hiç Yüzyüze Gelmemiş İnsanların Uzaktan Uzaga Evlilik Kararı Alması Saçma Çünkü Eminim Sonuç Hüsran Olacaktır. Söylede Bir Durum Var Evlilik Bir Hayat Paylaşmaktır Şu Zamanda İyi Düşünüp Karar Vermek Gerekli Çünkü Pekde Akıl İşi Olduğu Söylenemez. Tecrübeyle Sabittir.
       mrs_furby
       Bu tam bir sosyoloji tezi. Yazın bakalım merak ettim.
        climax
        Kimseye açıklama yapmak zorunda değilsiniz işte ama maalesef aileler...
         alys
         dogrulariniz da yanlışlarınız da sizin. canınız kiminle nerede konuşmak, görüşmek istiyorsa öyle yapın.tabi ki saygısızca değil ama.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.