Tinder'da Eşleştiğin Kızın Cevap Vermemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   onurino
   -Merhabalar, +Merhaba -Ben Onur, müsaitsen sohbet etme şansımız var mı ? +... +... (48 saat geçer) -Yeniden Selam ? -... (günler geçer cevap gelmez) Bir çok erkeğin karşılaştığı bir durum. Eşleştiğim 8 kişiden aynı durumdan müzdarip olarak cevap alamadım. Neden böyle ? Ne yapmak gerekir ? Karşılıklı birbirimizi beğenerek eşleşmişiz. Nedir bu Tr kızlarının sorunu ?
    thetalentedmrripley
    9-C sınıfı komple burada maşallah maşallah
     efenizz_
     Veriyo mq hep sjsjdjdjd
      _erenxq
      Ahahaha hayırr herzaman cevap verdiler o cevap vermeyen taraf bendim dkfjfjf
       raselika
       Ya belki öyle denk geldi eşleşti illa cevap vermek zorunda mı kardeşim ?
        eski_bi_tanidik
        Hiç kullanmadım bilmiyom walla saçmalık saçması
         mr_helper
         Bu programdan güzel ülkemde ekmek yiyen var mı? SANMIYORUM!... Kezban is coming...
          burakb_
          Olur öyle şeyler. Kendinizi geliştirip uluslararası alana açılın arkadaşlar burada size talep yoksa başka yerde olur. Sürekli hard modda yaşanmaz bu hayat. Sorgulamaya da gerek yok bunları çünkü kadınları ne anlayabilirsin ne de verdikleri cevaplara güvenebilirsin. Bazı erkekleri görüyorum hep aklında belirli beklentilerle yaklaşıyorlar kadınlara. Nazik davranınca umrunda olacağını düşünmek gibi mesela. Öyle olmuyor ama değil mi ? Yani sürekli kadınlarda aynı şeyleri aramayı bırakın artık, filmlerde gördüğünüz kadınlar hayalden ibaret. Güzellikten bahsetmiyorum burada. Bazıları var ki sizin bütün değerli, güzel gördüğünüz şeylerin tam karşısındadır, bazılarına insani yaklaşıp ortak noktada buluşmak istersin fakat insaniyet kelimesinden haberi bile yokmuş gibidir, bazılarının tam istediğini söylediği kişisindir ama garip bir şekilde o deli gibi aradığı özellikleri burnunun dibinde farketmiyordur, bazıları onun için savaşmadan ve bir nevi sınırları zorlamadan seninle olmaz, bazıları senin olmadığı sürece hiçbir şekilde sana saygı göstermez, bazıları hiç senin olmaz. Neler var neler. 24 yıllık kısa ömrümde bile o kadar çok gariplik gördüm ki kadınlarla alakalı hiçbirine şaşırmıyorum. Yukarıda söylediklerimin tam tersi kadınları da gördüm fakat bir elin parmakları kadardı belki. Tam tersi derken de kesin olarak bir tarafı kötü bir tarafı iyi olarak ayırmak istemiyorum sonuçta herkesin kendi seçimi ama seçimlerin de sonuçları olmalı artık. Son olarak olur da eğer sizi seven, sizinle partner olmaya, orta yolda buluşmaya razı olan, karşınızda değil yanınızda olacak, zekasını sizi manipüle etmek için değil size destek olmak için kullanan, en zayıf hallerinizde sizi terk etmeyen bir kadın bulursanız da evlenin. Tinder muhabbetinin altına bu kadar edebiyat kasmaya gerek yoktu sanırım ama yazasım varmış burası denk geldi.
           methafor7
           tinder şey değil mi ya instagtam takipçi kasma uygulaması
            gizmowasmycat
            Denizcinin kara gün dostu, olsun birinden biri cevap verir. Türkiye'de işiniz zor arkadaşlar, tamamen dürtüsel hareket edemiyor insanlar bizde, tabiki şimdi eskisi gibi değildir ama, yine de kültür ve toplumsal yapı itibariyle tinder bi noktaya kadar çalışır. Vardığımız limanda ilk işim tinder olurdu. Çok insanla tanıştım, çok maceralar yaşadım. Ah ah. Şu anki tecrübeyle 20 li yaşlarda olmak vardı.
             tc-atilla-bayimli
             Bottur onlar bot
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.